Рух транспортних засобів по вулиці Шевченка відтепер ускладнюються не лише автомобільними заторами

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Так для водіїв ще однією перешкодою стало незрозуміле загородження із підручних матеріалів. Ця конструкція, говорять місцеві мешканці, тут знаходиться вже близько місяця.

Дістатися центрального ринку для водіїв стало проблематичним. Адже на автодорозі по вулиці Шевченка почали з'являтися незрозумілі перешкоди. Так в районі будинку за номером 49 посеред проїжджої частини замість дорожньої розмітки рух транспорту регулюють ... старі двері. В зв'язку з чим з'явилася така конструкція, ми запитали у місцевих мешканців.

/Бліци:

- Таких конструкцій у нашому місті дуже багато. Для чого воно придумано? Тільки не для людей. Нічого там не було. Мабуть просто люк, як завжди провалюються люки.

- Вибоїни, місцеві намагалися засипати, але щоб не стрибали поставили, щоб об'їжджали./

Місцева продавчиня пані Валентина в цьому районі торгує майже щодня. Жінка говорить: ці двері тут знаходяться вже близько місяця.

/Валентина, місцева продавчиня

- Тижня три я вже бачу, машини об'їжджають і люди там переходять, минають це місце.

- А комунальні служби бачили?

- Не бачила, можливо, я погано дивилася, але не бачила./

А пан Володимир додає: це робота місцевих мешканців. Люди просто хочуть убезпечити себе і своїх залізних коней від зайвих проблем.

/Володимир, місцевий продавець

Там зацементували, там була яма і просто колись машина зламала собі колесо, і в результата зецементували. І поставили, щоб об'їжджали люди і все./

Із запитанням: коли можна буде нормально рухатися по вулиці Шевченка, ми звернулися до начальника комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційна дільниця» Івана Петренка. Та протягом двох днів він так і не знайшов часу для спілкування з журналістами. Тоді всі свої запитання ми переадресували до управління Державтоінспекції. Тут нам надали детальну інформацію. За словами начальника сектору зв'язків з громадськістю Наталії Варченко, проблема полягає у просіданні асфальту через несправність каналізаційного колектору. В свою ж чергу працівники «Водоканалу» виїхали на проблемне місце. Обстеживши останнє, говорить Наталія Варченко, спеціалісти з відділу каналізації вже сьогодні замінили старі двері на спеціальне огородження та дорожні знаки, які вказують напрямок руху автотранспорту. А з наступного понеділка, пообіцяли розпочати відновлення дорожнього полотна.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію