Лідер «ВО«Свобода» Олег Тягнибок завітав у Полтаву

Прийняття нового податкового кодексу, скасування приватизації стратегічних підприємств, боротьба з галузевими монополіями – про ці та інші першочергові завдання говорив на прес-конференції лідер Всеукраїнського обєднання «Свобода» Олег Тягнибок. Під час свого візиту на Полтавщину політик поспілкувався з журналістами, а також зустрівся із виборцями.

Представити програму «Своя влада - своя власність - своя гідність» до Полтави завітав лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Прогресивні тенденції сприйняття ідей всеукраїнського об'єднання, за словами політика, є не тільки на Заході, а й у Центрі України.

/Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»

Якщо ми ще більш активніше почнемо працювати, доходити до кожного українця, заїдемо у кожне село, то ця підтримка буде ще більшою. Звичайно, що ми не маємо жодних ілюзій. Я не думаю, що ми можемо ловити зірки з неба, але своїх 10% на такій території «Свобода» абсолютно легко може брати./

Змін в Україні потребують різні сфери, вважає Олег Тягнибок. Політична, економічна, культурна кризи знесилили їх.

/ Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»

Ми вважаємо, що зараз в Україні прийшов час зруйнувати прірву між багатими і бідними, яка зараз просто є неймовірною, і це треба робити шляхом формування середнього класу./

Представники середнього класу мають становити 60% українського населення, певен Олег Тягнибок. Аби наблизити ці показники до європейських, говорить лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода», необхідно проводити нові реформи. У першу чергу - це відміна нині діючого податкового законодавства та ухвалення нового за прогресивною шкалою оподаткування. Остання, на думку Олега Тягнибока, стимулюватиме розвиток середнього класу, а відповідно зменшить прірву між багатими і бідними. Серед змін, запропонованих лідером «Свободи», - вирішення питання зі стратегічними підприємствами, які сьогодні приватизуються. Олег Тягнибок наголосив: енергогенеруючі та енергорозподільчі компанії повинні залишатися у власності держави. Крім цього політик представив кандидата у народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Юрія Бублика. Після прес-конференції Олег Тягнибок зустрівся із полтавцями і відповів на ряд питань.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію