Сьогодні стартував сезон полювання

Лисуха, крижень, дикі гуси – ось основні об'єкти для любителів постріляти з рушниці. Так незважаючи на всі примхи погоди, поціновувачі дичини сьогодні відкрили сезон полювання. На тиждень раніше для мисливців зняли заборону на полювання, яка була встановлена через надмірну спеку

18 серпня пройшло відкриття сезону полювання на пернату дичину на польових та водно-болотних угіддях Полтавської області. Мисливці відтепер можуть випробувати свої рушниці, але тільки на території листяних масивів, розповідає начальник штабу цивільної оборони Державного підприємства «Полтавський лісгосп» Олександр Кислий, адже на полювання у хвойних лісах заборона зберігається й досі. У кожного відвідувача лісу, говорить спеціаліст, свої плани щодо комфортного відпочинку.

/ Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

Один приходить для того, щоб відпочити. Інші - щоб набити дичини. А зовсім інша людина, яка не є мисливцем, але хоче бути учасником відкриття полювання, і вживає спиртні напої, після чого розпалює багаття, відпочиває, засинає або покидає це місце./

Недотримання під час полювання всіх елементарних протипожежних вимог може призвезти до негативних наслідків, наголошує Олександр Кислий. Від лісової пожежі страждають як і самі мисливці, так і дичина, яка проживає в лісах. А в полтавських угіддях, розповідає спеціаліст, можна зустріти декілька видів диких пернатих.

/Олександр Кислий, начальник штабу цивільної оборони ДП «Полтавський лісгосп»

Для нас для мешканців Полтавщини це відкриття полювання на таких птахів як крижень, лисуха, рідко, але є гуси./

Та не слід забувати мисливцям і про певні заборони, відзначає Олександр Кислий. Так не можна полювати на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з використанням набоїв, споряджених кулями і шротом діаметром більше 5 мм. Каратиметься й збирання яєць загиблих птахів, руйнування, нищення або псування штучних гніздищ, годівниць для звірів і птахів та інших атрибутів мисливського господарства. Особи, винні у порушені цих та інших правил, наголошує Олександр Кислий, будуть нести сувору відповідальність.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію