Очільник Полтавської облради Іван Момот зустрівся із пітерською делегацією

В рамках візиту вони встигли відвідати кілька районів області і послікуватись про подальшу співпрацю в рамках угоди, яка була підписана іще в 2009 році.

На Полтавщину завітати на кілька днів – і поярмаркувати і досвідом поділитись. Делегація Законодавчих зборів Ленінградської області на Полтавщину приїздить вже не вперше. Бажані гості тут вони іще з 2009 року, коли була підписана відповідна угода між ними і Полтавською облрадою про співпрацю.

/Галина Куликова, заступник голови Законодавчи зборів Ленінградської області

Завжди є що показати і є чому повчитися кращому у інших. Тому ми розказуємо, що є у нас і втілюємо в свою роботу ваш досвід у питаннях освіти соціальної складової, медицини./

Із побаченого, зазначають пітерські гості, сподобалось все, особливо – раціональність використання коштів і робота із землею. У північній столиці Росії, стверджують із цим не дуже, умови, у яких проживають називають ризикованим землеробством. Тож будувати свої відносини із Полтавською областю в умовах ринку,певні, це те, що їм необхідне.

/Галина Куликова, заступник голови Законодавчи зборів Ленінградської області

Коден рахує копійку, особливо, якщо це бюджетна копійка, тому ми не відкидаємо, що у питаннях ринку нам вигідніше саме купувати продукцію. І ви і є тим самим регіоном, де ми можемо це робити./

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію