Відчувати себе людиною повинні і ті, хто перебуває у місцях позбавлення волі - вирішили у Полтавському слідчому ізоляторі та почали із жінок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JqLXoiEyhWxrg

Сьогодні у СІЗО відкрили камеру для матерів з дітьми та вагітних, з усіма зручнями та обстановкою наближеною до домашньої.

Не всіх дітей, які народжуються, щасливі батьки забирають додому, деяких привозять до Слідчого ізолятору. Малі звісно ні в чому не винні, у місцях позбавлення волі перебувають їхні матері. Згідно з чинним законодавством, якщо у породіллі немає родичів чи опікунів, дитина живе з матір’ю за гратами, доки їй не виповниться 3 роки. Щоб зробити це життя комфортнішим у полтавському СІЗО з’явилася кімната для матері та дитини, облаштована за високими стандартами.

/Микола Ісаєв, начальник управління пенітенціарної служби в Полтавській області

Людина, яка відбуває міру покарання, або слідчо заарештована, вона повинна бути людиною навітьу місцях позблення волі. Для цього ми зробили це приміщення, оформили його і я вам скажу, що ми отримали від цього задоволення, від того, що ми зробили./

А зробили дійсно на совість. У 12 квадратних метрах люксової камери є 33 найменування всього необхідного для молодої матері та її дитини. Це й дитяче ліжечко і горщик й іграшки і книжки. Прямо у камері знаходиться холодильник, плитка та електрочайник. Крім того камеру обладнано санвузлом з цілодобовим постачанням гарячої води.

На всю цю розкіш було витрачено майже 20 тисяч гривень. З грошима пенітенціарній службі допомогли благодійники. Останні обіцяють, що така співпраця триватиме і надалі.

/Роман Дрозд, представник БА«Світло надії»

У планах на майбутнє - покращити умови утримання жінок у Полтавському СІЗО, теж зробити ремонти, поставити як і тут пластикові вікна, зробити умови максимально наближенми до умов на волі./

На сьогоднішній день кімната-камера вільна - у Полтавському СІЗО вагітних чи породіль немає. І не з'явиться сподіваються в слідчому ізоляторі. Бо кажуть: діти повинні народжуватися на волі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію