Додатково 600 тисяч гривень в області хочуть виділити на культурну сферу

Їх планують спрямувати зокрема на обласний театр імені Миколи Гоголя і на заходи, приурочені до 75-ї річниці від дня заснування Полтавської області. Про ці та інші питання порядку денного говорили на засіданні постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери.

Засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери розпочали із фінансового питання – внесення змін до показників обласного бюджету. Зі своєю доповіддю виступив начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка. Останній зазначив: внести зміни до головного фіндокументу, збільшивши додаткові асигнування, необхідно. Цього потребують різні сфери. Зокрема на культуру планується виділити додаткові 600 тисяч гривень.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

Найбільше - це обласний театр Гоголя, а також на заходи області, які будуть восени цього року проводитися./

Другим пунктом на порядку денному стало кадрове питання. Зокрема йшлося про перепідписання контрактів із діючими керівниками комунальних підприємств, підпорядкованих облдержадміністрації.

/Микола Перепелиця, заступник голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери

Це здебільшого ті працівники, які вже працюють багато років і є така процедура через певний час перезатвердження, перепідписання контрактів, частина з них якраз виходить на цей термін і ця процедура здійснюється./

У підсумку засідання депутати окреслили актуальні питання наступної сесії обласної ради. Нагадаємо, пленарне засідання дванадцятої сесії Полтавської обласної ради 6-го скликання відбудеться 29 серпня.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію