Якщо ви ще не встигли зібрати дитину до школи, зокрема не підібрали рюкзак, наступний сюжет стане вам у нагоді

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Поради спеціалістів як визначитися із правильним рюкзаком залежно від віку вашої дитини дивіться далі.

Пра-прадід сучасного рюкзаку - це армійський ранець, який широко використовувався у 18-19 століттях як зручна сумка, що дозволяла залишати руки вільними. Згодом перевагу такого способу переносу речей підхопили і туристи, а пізніше рюкзак отримав розповсюдження і в повсякденному житті, зокрема і як шкільний портфель. Нині різновидів та класифікацій шкільних рюкзаків так багато, що обрати саме той зазвичай буває складно. На допомогу приходять спеціалісти, які радять не завжди прислухатися до думки лише дитини і не зупиняти свій вибір спираючись на малюнок чи зовнішній вигляд рюкзаку. Сумку на двох лямках ,кажуть, слід обирати правильно, зважаючи в першу чергу на вік дитини.

/Ірина Новікова, завідуюча магазином «Автограф» фірми ЮЛІС

Найважливіше у рюкзаці - це його якість. Усі рюкзаки повинні бути сертифіковані. Рюкзачок для першачків, для 2-3 класу бажано купувати каркасний, або його ще називають анатомічним./

Каркасний, анатомічний, або ортопедичний - це рюкзак із твердою спинкою з твердого полімерного пластику, іноді з алюмінієвим каркасом та широкими ущільненими лямками. Усі ці хитрощі плюс спеціальні дихаючі матеріали створюють безперечні переваги при носінні рюкзаку вашою дитиною - запевняють спеціалісти.

/Ірина Новікова, завідуюча магазином «Автограф» фірми ЮЛІС

Перевага ортопедичних рюкзаків у тому, що при його використанні навантаження на плечові суглоби та хребет розподіляється рівномірно. Дитина не буде сутулитися./

Крім того, продовжує пані Ірина малечі із несформованою кістковою системою буде елементарно легше носити підручники та зошити за рахунок розподілу ваги. Коли діти стають старшими, а їх кістки твердішими , анатомічний рюкзак можна замінити на півортопедичний (теж із твердою задньою частиною, але вже без каркасу) для старшої ж школи взагалі підійде полегшений варіант - без полімерних наповнювачів. Єдиним для будь-якого віку залишається тільки одне правило - рюкзак не повинен бути завеликим чи замалим (оптимальний варіант - розмір відповідний довжині спини школяра), а лямки - мають лягати точно по плечах та не зісковзувати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію