Напередодні нового навчального року вже традиційною стала серпнева конференція освітян

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Ke5gM0XMgPArw

До обласного центру сьогодні з'їхалися кращі педагогічні працівники Полтавщини.

Під час заходу відбулося і урочисте вручення керівництвом області сертифікатів на отримання нових шкільних автобусів.

«Якісна освіта - шляхи її оновлення» – така назва традиційної обласної конференції педагогічних працівників Полтавщини. Участь у заході взяли як освітяни, так і представники обласної влади. Так, голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко вкотре наголосив на важливості професії вчителя.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Ви робите найголовніше. Щодня приходите на свої робочі місця, спілкуєтеся із дітьми, безумовно органи виконавчої влади, місцеве самоврядування покликані зробите цей процес сьогодні на сучасному рівні./

19 працівників освітньої галузі за сумлінну працю і професійні досягнення отримали грамоти обласної ради, управління освіти і науки облдержадміністрації та профільного міністерства. Не обійшло увагою керівництво області і окремі навчальні заклади. Так, діти з 14 шкіл Полтавщини матимуть можливість користуватися новенькими шкільними автобусами. Вони були закуплені за кошти обласного бюджету на виконання «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області, розрахованої в період 2011-15 років».

/ Петро Борохович, директор Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Для сільської місцевості - це надзвичайно важливо. Дітей потрібно підвозити навіть в межах села. Наприклад, наше село Великі Сорочинці - велике, 7 кілометрів протяжність. Потрібно дітей взимку підвести. Шкільний автобус, зрозуміло, що забезпечить цим дітям вчасну доставку в школу./

У ході конференції пройшов і ХV обласний ярмарок педтехнологій «Творчі сходинки освітян Полтавщини». Тут вчителі мали можливість обмінятися досвідом та ознайомитися з творчою продукцією своїх колег.

/Наталія Пилипенко, вчитель Полтавського НВО №14

Педагогічна ярмарка - це можливість подивитися і ознайомитися із досвідом колег, і побачити для себе щось новеньке./

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію