Майже на 88 тисяч гривень вже профінансовано обласну Програму технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження та розвитку системи централізованого оповіщення і зв'язку на період до 2015 р

Такі цифри озвучили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Збиралися в облраді депутати й іншої комісії – з питань забезпечення законності та правопорядку. Які рішення прийняли – далі у випуску.

Одним з перших на порядку денному засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку розглянули виконання програми про утримання системи оповіщення області. Так, вже майже 88 тисяч гривень вкладено для встановлення радіоточок на Полтавщині.

/Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської ОДА

Радіоточки зараз на даний момент встановлено практично 50%. І "Телеком" обіцяв поновити можливо до 90%. Там є такі селе, де по 2 жителі залишилося, їм тягнуть проводи, робота ведеться постійно./

Наступне, що розглянули депутати – стан поштового обслуговування сільського населення області. Не оминули посадовці і питання стану автодорожньої інфраструктури області. Вже не один мільйон гривень, говорить начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області, витрачено на ремонт дорожнього покриття.

/Юрій Івахін, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

За 2009-11 і 6 місяців 2012 року на фінансування Програми спрямовано коштів на загаьну суму 1 млрд.353 млн. гривень./

У ході засідання комісії учасники зібрання прийняли рішення про внесення доповнень до деяких обласних програм.

Юлія Іващенко

По своєму порядку денному працювали депутати на іншій постійній комісії – з питань забепечення законності та правопорядку. Розпочали із ходу виконання регіональної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.

/Микола Вінніков, заступник начальника ТУМНС України в Полтавській області

В 2011 році нам було виділено на підрозділи МНС області 500 тисяч, з яких було реалізовано кошти і направлено на забепечення цих же засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання./

Зокрема, за словами мнс-ників, за виділені кошти було придбано спеціальні костюми для рятувальників і відповідне спецобладнання для роботи під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

/Микола Вінніков, заступник начальника ТУМНС України в Полтавській області

Ми зробили резерв, який предбачає на цей період і тих коштів, які були виділені в цьому році. На цій сесії ми будемо теж звертатися до обласної ради з проханням про виділення коштів на цей рік, де ми будемо передбачати матеріальний резерв./

Резерв, пояснює Микола Вінніков, необхідний для того, аби рятувальники могли бути максимально готовими до роботи під час повені, заметілі і інших надзвичайних ситуацій.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію