Спортивну рибалку для людей з особливими потребами влаштували у полтавському дендропарку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/snSnNgq5gPBxN

Учасники заходу говорять: головне - не кількість риби у відрі, а спортивний інтерес, з яким прийшли на рибалку. На заході побували і наші журналісти.

Ідея провести спортивну рибалку для людей з особливими потребами з’явилася в організаторів 4 роки тому. Проте питання з місцем проведення залишалося відкритим. Необхідно було обрати такий берег, який відповідав би потребам інвалідів-візочників, розповідають організатори. Таке місце знайшли у полтавському Дендропарку. Бажання взяти участь у такому спортивному змаганні висловило багато людей з особливими потребами.

/Ірина Твердохліб, начальник відділу по роботі з інвалідами Полтавського міського заклад-центру «Спорт для всіх»

Ми чудово розуміємо, що ці люди в силу певних обставин та інфраструктури міста у великій мірі не можуть виділити собі час на відпочинок та спортивні заходи у такій, як люди, які ходять, наприклад./

Серед учасників були як уже бувалі рибалки, так і новачки, які вперше взяли до рук вудочки. На допомогу початківцям пришли організатори майстер-класу.

/Максим Вдовченко, президент ГО «Полтавський риболовний клуб»

Оскільки тут зібралися різні люди як за віком, так і за життєвим досвідом. Я намагався охопити всіх, тобто я розповідав тільки базові основи риболовлі на поплавкову вудочку. Ті, хто знали, як на неї ловити, тому що тут були люди, які уже вміють і вони відразу приїхали вже з достатньо професійним знаряддям, вони для себе повторили./

Справжня рибалка вимагає витримки, тільки за цієї умови можна отримати бажаний результат. Тож учасники терпляче раз у раз закидали свої вудочки. Рибалка Андрій своєю здобиччю залишився задоволеним.

/Андрій, учасник рибалки

Чотири окуньки./

Ті, кому пощастило менше, просто насолоджувалися можливістю побувати на свіжому повітрі у дружній компанії. Головне, говорять учасники, спортивний інтерес, із яким прийшли порибалити.

/ Бліци:

-Просто захотілося спробувати себе ще в цьому виді спорту. У багатьох видах спорту брала участь, але в рибалці - вперше. Захотілося спробувати.

-Зараз людей нас багато зібралося, у даний момент я думаю, що цей процес захоплюючий і кожний отримає задоволення і сподіваюся, що якась рибка невеличка зловиться./

Завершився захід нагородженням найкращих рибалок, після чого усі учасники смакували традиційною юшкою.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію