Українці сьогодні відначають головне свято країни – день Незалежності

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/8c143TecgNTE6

21 рік тому Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки прийняла Акт про проголошення Незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтримало на референдумі 90% громадян нашої країни. В Полтаві цього дня традиційно покладали квіти до пам'ятників та вручили щорічну міську премію імені Самійла Величка.

Час і місце зустрічі – незмінні. Покладання квітів до пам'ятника видатного кобзаря Тараса Шевченка до Дня Незалежності – вже стала для Полтави традиція. До ранкових урочистостей 24 серпня долучилася і учнівська молодь міста, тримаючи в руках національні прапори, а також наукова, культурно-мистецька інтелігенція Полтави. Саме цьогоріч багато хто прийшов на свято в українських вишиванках.

/бліци:

-Це ж наше свято, як без вишиванки? Так всі мають бути одягнені.

-Наша країна, яку ми любимо, ми не могли не прийти.

-Це Незалежність, це треба поважати./

Під живий супровід молитви за Україну у виконанні муніципального духового оркестру «Полтава» колона на чолі з очільниками міської та обласної влад, а також духовенства поклала квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку, як символу боротьби українського народу за свободу. Потому урочистою ходою колона рушила до пам'ятника Загиблим Козакам. До всіх присутніх – вітання зі святом очільників міста та області.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми сьогодні з гордістю можемо сказати, що Полтавський регіон є оплотом соціально-економічної і суспільно-політичної стабільності в Україні.І це все - завдяи великому і ратному труду наши полтавців, всього полтавського люду, який живе на території області і працює./

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Завжди з гордістю на всіх мтницях, на всіх прикордонних постах з гордістю показуйте свій паспорт і завжи кажіть: я є громадянином незалежної, самостійної країни, яка зветься Україна./

Завершився захід врученням щорічної міської премії імені видатного літописця Самійла Величка. Кращих із кращих визначили у 4-х номінаціях: «Дослідження в царині історії України і Полтавщини», «Відображення національної історії у ЗМІ», «За сприяння розвитку державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» і «Відображення доленосних подій у творах мистецтва». Враження у лауреатів виключно позитивні, плани на майбутнє – іще грандіозніші.

/Валерій Волосков, лауреат преії імені Самійла Величка

Планів багато, кошти потрібні, і все буде, а враження - лише позитивні./

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію