В Гадячі внаслідок вогнепального поранення в живіт помер 31-річний чоловік

У відеоархіві знаходяться 5 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5

Такою трагедією завершилась зустріч однокласників у одному із кафе, що розташоване на березі річки Псьол. Правоохоронцями порушена кримінальна справа, триває слідство.

Компанія саме відзначала зустріч однокласників у кафе, що розташоване на березі річки Псьол. Гуляли до ранку. Вже близько 6-ї години, за даними очевидців, між 2-ма чоловіками виникла сварка.

/Ігор, свідок

Вони вийшли, а потім знову зайшли. Потім я почув постріл. дуже злякався. Коли повернувся, Паша тримався рукою за живіт і крізь зуби кликав медиків./

Потому, продовжує свідок, він з дружиною на машині відвіз пораненого до лікарні. Близько опівдня від отриманих ушкоджень чоловік помер у медзакладі.

За даними правоохоронців, підозрюваним у скоєні вбивства став 27-річний непрацюючий місцевий мешканець, у якого було вилучено мисливську рушницю.

Наразі працівники міліції збирають всю необхідну доказову базу, встановлюють обставини та причини події, опитують очевидців. Слідство по даній справі триває. Порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію