На найближчі дві доби на території України оголошено штормове попередження

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/AUOLhn4vhWxsZ

28-29 серпня, за інформацією синоптиків, пройдуть сильні та дуже сильні дощі з грозами, місцями град та шквали. Спеціалісти ж міністерства надзвичайних ситуацій в свою чергу закликають бути обачними та втриматися від зайвих виходів з будинків та поїздок на автомобілях.

Після спекотної погоди протягом 27-29 серпня в Україні очікується різка зміна погодних умов. Так, за словами провідного синоптика Полтавського центру з гідрометеорології Олени Панченко, наступні декілька днів позначаться несприятливими природніми явищами.

/Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського центру з гідрометеорології

Сьогодні наприкінці дня вночі та завтра вдень по всій території області ми очікуємо дощі, місцями відмічаються дуже сильні дощі, град та грози, шквали на 17-22 м/с, однак подекуди можливе посилення вітру до 25-27 м/с./

В цей період, продовжує Олена Панченко, слід чекати і значної кількості опадів. Так близько 30-35 міліметрів вологи випаде у деяких регіонах Полтавщини. Це досить велика цифра, відзначає спеціаліст, адже місячна норма опадів становить 50-60 міліметрів. Температурні показники, відзначає Олена Панченко, теж зазнають змін. Так, 29 серпня денна температура знизиться на 10 градусів за цельсієм і буде становити 17-20 градусів, нічна ж коливатиметься у межах - 12-17 градусів. Такі зміни, говорить спеціаліст, будуть супроводжуватися рясними опадами. Щоб уникнути небезпечних наслідків майбутньої негоди, в свою чергу відзначають МНС-ки, потрібно дотримуватися певних правил.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Якщо люди від'їжджають на дачі або виходять на роботу, то краще перевірити, щоб все електрообладнання, яке необхідно було виключене. І краще закрити вікна тому, що якщо сильний вітер може зламати це вікно./

Та все ж якщо негода застала вас у дорозі, наголошує Віталій Шкаревський, не потрібно забувати елементарних правил поведінки.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Якщо жителі опинилися на вулиці під час дощу треба зайти в магазин перечекати. Ні в якому разі не розмовляти по мобільному телефону. Краще заховати його і вимкнути на цей період./

Така несприятлива погода, зазначають синоптики, протримається до вересня. І вже з 1 числа наступного місяця жителі Полтавщини зможуть знову насолоджуватися сухою, але неспекотною погодою.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію