Полтавщина активно готується до участі у найбільшому загальнодержавному заході агропромислового комплексу України

Вже у вересні кращі представники сільського господарства нашого регіону представлятимуть свої здобутки у столиці. Про стан підготовки до виставки «Агро 2012» говорили сьогодні на нараді у заступника губернатора Володимира Замикули.

«Агро–2012» – назва традиційної виставки, на якій аграрії України та сусідніх держав представляють свої досягнення, зроблені останнього часу. Підготовка до цього заходу – основна тема наради, яка пройшла під головуванням заступника губернатора Володимира Замикули. За словами чиновника, Полтавщина цього року гідно представить свої здобутки у сільському господарстві.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Нам є що запропонувати на агровиставці. Є і по насінню зернових і технічних культур, є зацікавлення у питаннях садівництва, ягідництва./

Виставка 2012 року, зазначає начальник Головного управління агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов, буде відрізнятися від попередніх років.

/Сергій Фролов, начальник Головного управління агропромислового розвитку Полтавської ОДА

Вже протягом багатьох років і в цьому році Полтавщина буде представляти свою експозиію в такому стилі "Рідне село. Тобто одночасно ми показуватимемо колоритність Полтавщини, а з іншого - аграрні потужності, сучасні технології, досягнення області у галузі аграрного виробництва./

У ході наради заступник губернатора Володимир Замикула дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації гідно підготувати експозицію виставки «Агро–2012», яка проходитиме з 5 по 8 вересня у Києві.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію