Цього дня, 28 серпня, у 1933-му році англійська поліція вперше використала радіо для піймання злочинця

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

По Бі-Бі-сі були передані прикмети зловмисника, підозрюваного у вбивстві. Нині такий спосіб розшуку успішно використовується по всьому світу - розповідають в Управлінні МВС області, зокрема і на Полтавщині.

Кожна людина має свої особливі прикмети - розповідають в Управлінні внутрішніх справ Полтавської області, за якими працівники останнього нерідко розшукують злочинців.

/Алла Квіта, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Прикметами злочинця є в першу чергу одяг, взуття. Характерними ознаками є колір волосся, очей, наявність татуювань, шрамів на тілі./

Інформація про особливі прикмети отримана міліцією від свідків, фотороботи, або світлини підозрюваного чи злочинця доступні на офіційному сайті УМВС в рубриці "Розшук" та на стендах "Їх розшукує міліція", встановлених біля кожного райвідділу. Крім того внутрішні органи передають опис злочинців на радіо, телебачення та в газети. І позитивні приклади такого способу розшуку є в Полтаві. Зокрема, - відзначають правоохоронці, притягти до відповідальності винного у резонансному вбивстві на березі річки Ворскла минулого вересня, вдалося саме завдяки тому, що люди впізнали злочинця.

/Алла Квіта, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Чоловік переховувався від міліції близько місяця, переховувався у чагарниках біля річки Ворскла. Завдяки громадянам його вдалося затримати, і зараз він вже отримав своє покарання./

Це, продовжує Алла Квіта, не єдиний випадок у Полтаві, коли прикмети зловмисника та уважність людей допомагали знайти вбивцю чи грабіжника. Внести свій вклад у вершіння правосуддя можете і ви, якщо зараз уважно подивитеся на екран. Октябрським РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області розшукується громадянка Знак Тетяна Леонідівна,89 року народження, уродженка міста Полтави, проживає за адресою вулиця Шведська 12, квартира10, яка переховується від слідства. Її прикмети : на вигляд 20-25 років, зріст близько 160-165 см., середньої статури, волосся світле довге, ніс прямий, очі карі, губи товсті, обличчя овальне.В разі отримання інформації, щодо даної особи, правоохоронці просять негайно повідомити за телефоном 066-75-46-880, , 51-01-08, 51-77-55, 102, або іншим зручним способом.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію