Третя неділя першого літнього місяця, що цьогоріч припадає на 16 червня, українцями відзначається як день медичного працівника

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/inTvJpMbgNRBm

Попри зміни та реформування цієї галузі, у ній незмінно залишаються працювати люди, які кожного дня виконують свою роботу, допомагаючи нам боротися із хворобами. Про лікаря, до якої щодня звертаються десятки полтавці зі своїми проблемами та болем, а вона не називають свою професію рутинною, і говорить, що любить її, - наш наступний сюжет.

Нині вона не може навіть уявити, що могла б працювати не за цим робочим місцем та в зовсім іншій сфері. Близько 23 років лікар-отоларинголог Світлана Іванченко незмінно трудиться у 4 міській клінічній лікарні. Вона навчалася у Полтавському медичному стоматологічному інституті, але чому зробила саме такий вибір у житті, точно сказати не може. Готуючись до зустрічі із нами, розповідає лікар, вона довго думала над цим питанням, і чомусь пригадала свого сімейного лікаря.

/Світлана Іванченко, завідуюча лор-відділенням 4 МКЛ

Це лікар-педіатр. І я знала: що б не сталося у нашій сім'ї, вона завжди була поруч: чи то хвороба, чи біда, чи ще щось. Вона завжди приходила на допомогу. Можливо, тому, що батько хотів, аби я стала лікарем. Він не говорив мені про це, але вважав, що лікар - це дійсно професія/

Нині Світлана Іванченко - міський отоларинголог та завідуюча відділенням у своїй лікарні. Але жодного разу у житті вона не пожалкувала про вибір роботи, бо, запевняє, – їй подобається допомагати людям і бачити результат своєї діяльності. У лікарні нам розповіли, що до цього спеціаліста завжди приходить багато пацієнтів, інколи – до 50 на день.

/Людмила Піляй, завідуюча амбулаторією загальної практики-сімейної медицини №6 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 міста Полтави»

Дуже розумна жінка, її люблять пацієнти, колеги, вона невідмовна у плані допомоги, володіє високопрофесійно новими методиками лікування. І взагалі гарна людина/

Колеги залюбки розповідають про Світлану Іванченко. Старша медсестра відділення Олена Богдан говорить, що працює із лікарем два десятки років.

/Олена Богдан, старша медсестра лор-відділення 4 МКЛ

Я вийшла з декрету, зустріла Світлану Аркадіївну, і вона одразу сказала: будеш працювати у мене. І так ми вже 20 років працюємо разом/

Медсестра запевняє: пацієнти говорять про неї тільки позитивно, а сама жінка крім всього - здібний організатор їх колективу.

/Олена Богдан, старша медсестра лор-відділення 4 МКЛ

Дякуючи їй, у нас дружній мікроклімат і взаємовідносини. З нею працювати мені легко і надійно/

Світлана Іванченко зі сльозами на очах відгукується про викладачів, які дали їй багато у цій професії. І щиро захоплюється колегами, які утримуються від спокуси пристати на інші форми заробітку та живуть своєю роботою.

/Світлана Іванченко, завідуюча лор-відділенням 4 МКЛ

Я дуже ціную ту молодь, яка залишається в медицині, працює тут. Тому що багато людей зіткнулися з проблемами і пішли працювати в іншу сферу. Я люблю свою професію і я не знаю, що б я могла робити інше в житті. Я не бачу себе в іншій сфері/

До речі, донька лікаря також працює у медичній галузі, Світлана Іванченко до цього її не спрямовувала, але, запевняє, і не зупиняла.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію