Мешканці селища Червоний Шлях можуть розраховувати на медичну допомогу лише кілька годин на тиждень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/l8dnRjWohWxsK

Якщо вам стало погано у вівторок, п'ятницю чи неділю, потерпіть та дочекайтеся понеділка: з 9 до 12 години – іронізують мешканці селища Червоний Шлях. Саме в ці означені 3 години у місцевому медичному пункті веде прийом лікар-терапевт. Як жити чи вижити селянам в інші дни тижня, дізнавалися наші журналісти.

Того нещасливого дня пані Вірі Луценко стало погано. Природньо, семидесятирічна мешка селища Червоний Шлях пішла шукати допомоги у місцевому медичному пункті.

/Віра Луценко, мешканка селища Червоний Шлях

В мене горло заклало, тиск високий, я прийшла, посиділа, як раніше, з 8 приймали, я прийшла раніше/

Час йшов, але ані о 8, ані о 9 лікар так і не з'явився. Вже пізніше, говорить пані Віра Луценко, побачила на дверях написане від руки оголошення, що терапевт відтепер приймає тільки по понеділках.

/Віра Луценко, мешканка селища Червоний Шлях

Що мені зараз робити, в З МКЛ в мене сили немає йти, значить, буду своїми методами лікуватися/

І таких історій на Червоному Шляху безліч. Тридцятип'ятирічна Наталія Бондаренко злягла із мікроінсультом, теж, на жаль, не в понеділок. Розповідає: поїхати до полтавської лікарні на «швидкій» відмовилася – не могла залишити двох малих дітей та стареньку матір самих, сподівалася на відповідний догляду у рідному селі... даремно.

/Наталія Бондаренко, мешканка селища Червоний Шлях

Ніхто до мене наступного дня не прийшов, медсестра не прийшла, я не була під наглядом, тому що сюди, на Червоний Шлях, не хочуть приходити лікарі. Це реальний випадок/

Про інший реальний випадок розповідають сусіди... адже самої героїні вже немає в живих.

/Світлана Юленко, мешканка селища Червоний Шлях

Бабуся помера, вона 2 години до неї йшла: звідси через дорогу. Вона 2 години до неї йшла – так вона і померла. «Швидка» приїхала і засвідчила, що вона померла/

Цього б могло і не статися, говорять селяни, якби терапевт на Червоному Шляху приймав регулярно.

/Надія Клочко, мешканка селища Червоний Шлях

Чому б не ввести такий порядок, щоб лікарі приймали хоча б по 2 години кожен день. Тиск поміряти, крапельницю поставити немає кому/

У свою чергу в комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» запевняють, що надають допомогу у селищі Червоний Шлях на належному рівні. Виклики терапевта додому та виконання призначення лікаря медсестрами здійснюються тут щодня. Стосовно ж годин прийому терапевта, їх, стверджує заступник головного лікаря з медичного облуговування населення Центру, також цілком достатньо.

/Лариса Величко, заступник головного лікаря з медичного облуговування населення КЗ ЦПМСД №3 м. Полтави

Йому не вистачає хворих. Навіть при прийомі раз на тиждень приходять на прийом 2-3 хворих. Тобто, нам недоцільно виставляти лікаря на повний прийом/

Повний прийом лікаря, пояснює пані Лариса Величко, - це 15 пацієнтів за 3 години, і додає: якщо така кількість хворих з'явиться на Червоному Шляху, Центр буде готовий збільшити кількість прийомних днів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію