Міліціонерам з Машівки знадобилося 10 хвилин, аби знайти зниклу дівчинку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6CA12MVlgPAFX

17-річна дівчина, мешканка Стаханова, пішла з дому, щоб, за її словами, просто відпочити. Відшукати її вдалося машівським правоохоронцям на залізничній станції «Селещина». На момент затримання дівчина мала при собі револьвер. Навіщо їй знадобилася зброя та звідки вона її взяла, дивіться далі.

10 хвилин знадобилося машівським правоохоронцям, аби знайти зниклу дівчину. Щойно повідомлення про розшук неповнолітньої мешканки Стаханова надійшло до чергової частини міліції, оперативна група одразу взялася прочісувати усі місця найбільшого скупчення людей.

/Василь Ткаченко, начальник Машівського райвідділу міліції Полтавської області

Ми терміново виїхали на залізничний вокзал, перекрили автовокзал, стали розпитувати людей. В результаті цього встановили дану громадянку на залізничній станції Селещина Машівського району/

/Юрій Висоцький, в.о. старшого оперуповноваженого КМСД Машівського райвідділу міліції Полтавської області

Останню було запрошено до Машівського райвідділу і під час огляду речей виявили вогнепальну зброю і набої. Останню затримали. Ведеться слідство/

Що спонукало 17-річну дівчину залишити свій дім, наразі достеменно невідомо. Вона досить неохоче розповідала правоохоронцям про свою подорож із батьківської оселі.

/Нонна, знайдена дівчина

Просто хотіла поїхати відпочити. Я хотіла, щоб мене не знайшли/

Залишається таємницею, як у дівчини з'явився револьвер та 23 набої до нього. У розмові з правоохоронцями вона відповіла, що знайшла зброю в одному з міст під час своєї нетривалої подорожі. Револьвер виявився у несправному стані. Досить мало інформації і про родину дівчини. Відомо лише, що вона проживає з батьками в багатодітній сім’і, школу не закінчила, а весь час доглядає за молодшими братами та сестрами.

В міліції втікачку оглянули, нагодували, напоїли гарячим чаєм, бо, як виявилось, дівчина не їла декілька діб. І вже того ж дня за Нонною приїхали правоохоронці з міста Стаханова та доставили її додому.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію