У Полтаві – більше тисячі аварійних дерев

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/myEDYeTtgPApq

На комунальному підприємстві «Декоративні культури», яке займається їх спилюванням, зізнаються: добре знають про проблему, але просто не встигають реагувати на всі заявки, які надходять від мешканців до міського управління житлово-комунального господарства. Лише торік вивезли 3900 кубометрів деревини, 2013-го планують не відставати від минулорічних показників.

На зупинці поблизу студентської поліклініки 4-ї міської клінічної лікарні височіють три аварійних дерева. Красуються вони тут, розповідають полтавці, давно. Днями був сильний вітер, сухе гілля хилилося так, що здавалося, переломиться і впаде на голови перехожих. Про проблему на підприємстві «Декоративні культури» знають, проте спиляти найближчим часом не обіцяють, пояснюють: не дозволяє виробнича потужність. Комунальники фізично не встигають ліквідувати сухостій. Заявок, які надходять до міського управління житлово-комунального господарства, розповідають, вдвічі більше, ніж бригади взмозі реально виконати.

/БЛІЦИ

- У нас кооператив «Сокіл» на 23 вересня, там теж дуже багато дерев, але оскільки у нас кооперативний будинок, то ніхто не хоче їх спилювати, а дерева є такі, що якщо буря, упадуть і все!

- Колись дзвонила, але ніхто не приїхав, не спиляв. Біля дитячого садка прямо при вході була така верба висока, то ніхто не приїхав.

Можете прогулятися на Кондратюка, 5, подивитись. Там лежить дерево, вчора впало. Усі послали, так би мовити, культурно

- У нас на Кондратюка, 13 теж є, ми в ЖЕД ходили, і писали, але жодних заходів не застосовують

- Воно ж може обвалитися, комусь гілкою по обличчі, або в око потрапить. Я обурююся: 4 роки вони стоять, ніхто не пиляє, кажуть, що потрібен дозвіл «Зеленбуду»/

Якщо дерево знаходиться на комунальній території, потрібно написати заяву на ім’я начальника міського житлово-комунального господарства Сергія Сінельника. Комунальники зобов'язані провести обстеження підозрілого об'єкта, за необхідності - спиляти. А от обпилювати дерева, що ростуть у приватному секторі, - обов’язок самих мешканців. Якщо ж сухостій знаходиться на території кооперативного будинку, його спилювання обійдеться у кругленьку суму. Розцінки залежать від діаметра стовбура. Дерева, які ростуть біля ліній електропередач, ліквідувати складніше, як і ті, до яких важко дістатися спеціальною технікою. Загалом, за кошти з міського бюджету у 2012-му фахівці підприємства «Декоративні культури» спиляли та вивезли 3900 кубометрів деревини, цього року планують не відстати від минулорічних показників.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію