Лікарі попереджають: різномаїття вітамінної їжі може спровокувати у дітей захворювання

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Qs7ADO64gPA53

Літо – пора, коли діти мають можливість відпочити від школи чи не відвідувати дитячий садок, та удосталь споживати різноманітну вітамінну їжу. Але медики поспішають застерегти батьків: це може бути небезпечним для здоров'я малечі. Відсутність режиму дня, фізичні навантаження та неконтрольоване харчування стають причиною виникнення ацетонімічного синдрому. Що це за біда та як із нею боротися – у фахівців дізнавалися Інна Безугла та Максим Мовсесян.

Ацетонемічний синдром виникає у дітей різного віку через накопичення в крові кетонових тіл, що дуже токсичні для малечі, розповідає лікар Олена Ананевич. Вони подразнюють слизові оболонки кишківника, шлунково-кишкового тракту та різних органів і систем. Звідси дитина стає сонлива, її нудить, болить живіть. У дитячій лікарні радять викликати спеціаліста та вчасно реагувати на ці перші симптоми, тоді можна буде уникнути значного погіршення, який медики називають «ацетонемічний криз». У домашніх умовах хвору дитину слід поїти мінеральною лужною водою, солодкими: компотом із сухофруктів та чаєм з лимоном. І дотримуватись дієти.

/Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства Полтавської дитячої міської клінічної лікарні

Ця дитина не повинна голодувати, тому що у неї й так порушені обмінні процеси. Харчування має бути невеликими порціями та часто. Їжа не повинна бути навантажена жирами. Треба виключити молоде м'ясо птиці та компоненти, такі як копченості, соління і тому подібне/

Причин виникнення синдрому лікарі називають багато: від інших, супутніх захворювань, як-то цукровий діабет, вірусні та інфекційні захворювання, так і стресові ситуації, фізичні навантаження, недотримання режиму дня. А ще – неправильне харчування.

/Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства Полтавської дитячої міської клінічної лікарні

Не варто захоплюватися різноманітними продуктами ще й у великій кількості. Слід дотримуватись простих правил: дитина має споживати те, що можна вживати у її віці і не варто давати їй продукти, делікатеси, які можна дорослим, а малечі, на жаль, ні/

Підвищити рівень ацетону може і фаст-фуд, попереджають лікарі. Тому вкотре просять батьків не залишати літній відпочинок дітей без уваги, не годувати їх чіпсами та сухариками. Якщо ж хвороба вже проявила себе – не шукати бездумних порад в інтернеті, а викликати лікаря.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію