В обласній адміністрації говорили про легалізацію заробітної плати

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/g6mD5HfzgPAwx

Легалізація заробітної плати, реалізація права роботодавців на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, впровадження нових нормативно-правових актів у сфері зайнятості населення – питання, які обговорювали на спільному засіданні обласного профільного комітету та спеціально створеної робочої групи. Роботодавці, представники профспілок та органів влади зустрілися, щоб обговорити комплекс заходів із реалізації соціальних ініціатив Президента у цьому напрямку. Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

Легалізація робочих місць через компенсацію єдиного внеску - одне з головних питань, які обговорювали на спільному засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та спеціально створеної робочої групи. Розроблено новий механізм стимулювання для роботодавців, розповідає директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. Власники підприємств, установ та організацій, які працевлаштовуватимуть безробітних, особливо соціально незахищених громадян, зможуть претендувати на компенсацію єдиного внеску упродовж року. Тим, хто забезпечуватиме молодь першим робочим місцем, держава теж відшкодовуватиме певні витрати.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Це нова форма роботи, постанова вступила в дію у червні, ми вже маємо пропозиції з районів, це близько 40 робочих місць, після сьогоднішньої наради кількість таких робочих місць збільшиться/

Йшлося на засіданні і про видачу ваучерів на здобуття освіти особам віком від 45 років. Це, пояснюють фахівці центру зайнятості, потрібно для підтримання їх конкурентноспроможності на ринку праці. Нині такі ваучери вже отримали 80 полтавців, більшість - люди, які працювали, але не мали відповідної освіти або потребували підвищення кваліфікації. Нині ж вони можуть розраховувати на збільшення розміру заробітної плати. Загалом, як зазначалося, в області немає особливих проблем із безробіттям.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Кількість осіб, які звернулися до нас, зросла, але пропорційно зросло і працевлаштування. У нас немає критичних ситуацій, жодне підприємство цього року не повідомило про масові звільнення/

Щодо принципу соціальної справедливості, його у державі реалізують й шляхом встановлення єдиного розміру виплат для безробітних. Раніше максимальний розмір виплат не перевищував суму середньообласної заробітної плати. Нині ж він дорівнює 4-м мінімальним заробітним платам, незалежно від місця реєстрації громадян.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію