Полтавська Державтоінспекція підбила підсумки операції «Автобус-2013»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TZYYY9B6gP9uL

Майже чотири тисячі автобусів оглянули працівники Державтоінспекції області у рамках проведення Всеукраїнської акції «Автобус – 2013». Наймасовіші порушення – технічно-несправні транспортні засоби, відхилення від визначеного маршруту та перевезення пасажирів понад дозволену кількість.

З 20 травня по 15 червня працівники ДАІ Полтавщини проводили заходи з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус - 2013». Упродовж цього часу, зазначає заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області Ігор Палієнко, оглянули майже 3 800 автобусів.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

При перевірці технічного стану автобусів використовувалася лабораторія, яка є в нас в управлінні ДАІ, використовувалися прилади, які знаходяться в цій лабораторії, і вони дають чітку інформацію про технічний стан цих транспортних засобів, які перевіряють/

У ході операції виявлено та припинено 823 порушень законодавства, допущених водіями автобусів. Працівники ДАІ склали майже 850 адмінпротоколів. Найпоширеніші порушення, наголошує Ігор Палієнко, – перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 171 випадок, відхилення від маршруту – 250, рух технічно-несправних транспортних засобів – 175, перевищення встановленої швидкості – 41.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Під час проведення заходів в рамках цієї операції було виявлено три водія, які керували транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Три водія - це дуже серйозна цифра/

За ці та інші порушення складено 24 адміністративних протоколи на посадових осіб пасажироперевізників, видано 76 приписів Державтоінспекцією та складено понад 60 актів Укртрансінспекцією, а ще 38 автобусів тимчасово затримано та вилучено 4 ліцензійних картки.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію