За більш ніж 5 років полтавці так і не навчилися користуватися євроконтейнерами для сміття

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/tQiQHAkBgPAGU

За понад 5 років, відколи у Полтаві встановили євроконтейнери для сміття, полтавці так і не навчилися ними користуватися: виливають у баки рідкі побутові відходи, а поруч складають усілякий будівельний непотріб, скаржаться у міському автотранспортному підприємстві, яке займається вивезенням відходів. Таким чином контейнерні майданчики перетворюються на несанкціоновані сміттєзвалища, особливої актуальності проблема набуває влітку, коли неприємні аромати від смітників поширюються на кілька десятків метрів. За яким графіком працюють фахівці КАТП-1628 улітку, дізнавалися наші кореспонденти.

Цього року за кошти міського бюджету комунальне автотранспортне підприємство 1628 отримало два нових автомобіля для вивезення сміття. У планах – придбання ще 18-ти одиниць сучасної спеціалізованої техніки. Вартість однієї – близько 600 тисяч грн.

/Валерій Рак, головний інженер КАТП-1628

Вони значно дешевші, ніж імпортні автомобілі, і в ремонті, і відходів перевозять на одну тонну більше. Якщо стара машина перевозе 6 тонн, то ця – 7-7,5 тонн/

Також цього року на підприємстві своїми силами відремонтували один із автомобілів ВАЗ 2004 року випуску, нині він працює, як новий. Загалом на вулиці Полтави щодня виїжджає понад 30 сміттєвозів. Роботу комунальників, говорять останні, ускладнюють несанкціоновані сміттєзвалища.

/Петро Бедах, начальник відділу експлуатації КАТП-1628

Наші мешканці не розуміють, що це місце встановлення контейнерів, а не організація звалища, яке доводиться ліквідовувати, а це призводить до додаткових витрат, які не закладені в тарифах, це наші прямі збитки/

Полтавці постійно залишають на контейнерних майданчиках побутові відходи, тут можна знайти вікна, двері і навіть меблі. Такі речі у КАТП - 1628 вивозять за певну плату, це окрема послуга, яка не входить до тарифу за вивезення побутових відходів. Що ж до графіку роботи, влітку він нічим не відрізняється від звичного. Працюють з 6-ї до 18-ї години, у святкові дні та вихідні. Та хіба встигнеш за мешканцями, – нарікають комунальники: щойно очистили територію від сміття, як знову наскладали нового. Скільки часу потрібно, щоб перевиховати громадян – невідомо, та й чи можливо. На підприємстві стверджують: за понад 5 років, відколи у місті встановили євроконтейнери, полтавці так і не навчилися ними користуватись: виливають помиї, наповнюють їх цеглою та гілками.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію