Миргородські правоохоронці затримали групу наркозбувачів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/HHyAty_-gPBiv

До її складу входило троє осіб. Під час затримання співробітники міліції знищили незаконний посів із 150 рослин конопель. Подробиці події – далі у сюжеті.

На занедбаній ділянці поблизу своєї оселі житель одного із сіл Миргородського району вирощував коноплю. Як насіння рослини потрапило до рук чоловіка, він пояснює просто.

/затриманий

Їздив за грибами, знайшов коноплю, перетягнув її додому, висушив на горищі, а насіння коноплі викинув за будинком, навесні вони проросли/

Урожай видався багатим, тож заповзятливий чоловік вирішив продавати його. Клієнтів було вдосталь. Дивлячись на бізнес сина, батьки неодноразово благали припинити продаж наркотичної сировини.

/мати затриманого

Казали не раз йому: і я, і чоловік казав, і видьоргували. Він казав, що більше такого не буде робити/

Разом із чоловіком розповсюдженням наркотиків займалися ще двоє осіб. Завдяки оперативній інформації, отриманої від громадян, правоохоронці їх затримали. Нині члени групи наркозбувачів вже шкодують про свою колишню діяльність. Тепер вони дають поради тим, хто теж ступив не на той шлях.

/затриманий

Щоб не займалися дурницями, не курили цю «травку», краще займалися б спортом/

Відповідати за свої незаконні дії доведеться усім трьом фігурантам справи.

/Максим Плаховський, начальник Миргородського міськвідділу міліції Полтавської області

Відносно них відкрите кримінальне провадження за статтею 307 Кримінального Кодексу України/

У рамках кримінального провадження з’ясовуються всі обставини події, відслідковуються канали надходження наркотиків та шляхи їх збуту. У разі доведення вини підозрюваним загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію