Начальник Полтавського обласного управління міліції Едуард Федосов у Миргородському районі провів особистий прийом громадян

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ojge05blgPA99

На зустріч із головним міліціонером регіону завітало більше 10 осіб. Серед найбільш нагальних проблем, які турбують громадян, - робота дільничних інспекторів та співробітників ДАІ.

Основна мета приїзду Едуарда Федосова - особистий прийом громадян та вивчення оперативної обстановки в Миргородському районі. Переважно людей цікавило питання роботи дільничних інспекторів міліції, збільшення штату працівників Державтоінспекції, співпраця міліції з громадськими формуваннями. Едуард Федосов вислухав думки громадян та пообіцяв сприяти у вирішенні нагальних питань.

У свою чергу керівництво місцевого райвідділу пообіцяло посилити боротьбу з порушниками правил дорожнього руху, які залишають свої авто на газонах та нехтують автостоянками, тим самим створюючи аварійну обстановку на вулицях міста.

Едуард Федосов вніс пропозиції керівникам міста та району щодо будівництва житла для місцевих правоохоронців. Найкращим способом боротьби зі злочинністю та її профілактики в населених пунктах є поселення родини правоохоронця в тому чи іншому селі, де б його знали люди і в будь-який момент могли б звернутися до нього за допомогою, - зауважив очільник обласної міліції Едуард Федосов. З одного боку людина отримує житло, з іншого - забезпечується порядок та безпека жителів в селі. Від такого варіанту, переконаний Едуард Федосов, виграють всі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію