Рівно рік минув відтоді, як у Полтаві відкрилася арт-студія «Художник»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/h0WM9F1KgP9oX

Очолив її досвічений педагог Юрій Бернацький. Останній багато років викладав у Полтавській художній школі та одному із ВУЗів міста на кафедрі образотворчого мистецтва. Нині ж навчає дітей малюванню за авторською методикою. Свої перші творчі здобутки вихованці студії презентували на виставці у Галереї мистецтв.

Арт-студію «Художник», яка працює у приміщенні 32-ї гімназії, відвідують діти шкільного віку. Найменшим вихованцям – 6-7 років. З такою аудиторією, розповідає керівник студії Юрій Бернацький, мати справи раніше не доводилось, проте учні не розчарували.

/Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»

Спочатку було страшно, потім – цікаво, виявилось, що вони обдаровані. Ще життя їх не зламало, воно з них аж фонтанує!/

Діти від свого педагога у захваті. На відміну від звичайних уроків заняття у студії, розповідають, – це справжня свобода творчості. Стимулюючи політ фантазії, учитель непомітно навчає вихованців прийомам, технікам та засобам зображення.

/Катерина Вишня, вихованка арт-студії «Художник»

Юрій Борисович навчає нас гарно малювати, а ще у мене на студії багато друзів/

/Марина Зевако, вихованка арт-студії «Художник»

Те покоління, яке старше, їх підготовлюють до навчання в університеті, тобто, ніби курси, але така більш приємна домашня обстановка/

Працюють вихованці студії у різних техніках, початківці використовують акварель, гуаш, пастель, більш досвічені – олійні фарби. На виставці, що відкрилася у залі дитячої творчості імені Саші Путрі, студійці презентували понад 60 робіт. Хоч творча майстерня працює нещодавно, її учні вже мають творчі здобутки: вони – переможці міських пленерів та лауреати міжнародних інтернет-конкурсів малюнків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію