У Полтаві вже вдруге відбувся парад дитячих візочків

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GZoBtwIdgPCXt

Його учасники не шкодували фантазії на те, щоб найперші траспортні засоби кожної людини мали оригінальний та святковий вигляд. За це отримували від спонсорів параду подарунки та сюрпризи. Побувала на святковому дійстві і наша знімальна група.

Дружня родина маленького Максима Кучика до параду дитячих візків готуватися почала задовго до цього дня. Близько тижня, розповідає його мама Аліна, знадобилося їм, щоб знайти необхідний матеріал для декору візка, і кілька годин, щоб зібрати їх в одне ціле. Результатом родина залишилася задоволена. Ще б пак, адже про участь у параді вона мріяла ще в минулому році.

/Аліна Кучик, учасниця параду дитячих візків

В минулому році засоромилася, а в цьому році вирішили проявити себе, показати, що патріоти України, так вийшов такий образ/

Колись у цьому візочку Максим виїжджав на прогулянки. Сьогодні у його транспортного засобу місія важливіша. Він змагається з іншими візочками у номінації «Український колорит». А от маленька Вікторія і досі користується своїм дитячим візком. У свої 8 місяців дівчинка вперше бере участь у такому відповідальному заїзді. Підтримує її мама Олена, яка ще минулого року загорілася ідеєю спробувати свої сили у параді візочків.

/Олена Немченко, учасниця параду дитячих візків

Мені хотілося і в минулому році, я чула про цей конкурс, але я була тільки вагітна, а в цьому році є маленька лялечка, з нею вже прийшли на свято/

А от іншій учасниці, Олені, досвіду не позичати. Минулого року вона разом зі своєю донечкою вже демонструвала оригінальний дитячий візочок. Тож маленька власниця транспортного засобу сьогодні навіть пожертвувала своїм денним сном, аби на парад візочків прийти у всій красі.

/Олена Каменюк, учасниця параду дитячих візків

В тому році був другий візочок, а в цьому році досвід знадобився. Ми йдемо і знаємо, куди йдемо. Свято для дітей гарне/

Останні приготування перед стартом параду - і колона рушає на коло пошани навкруги Театру імені Миколи Гоголя. Скеровує власників транспортних засобів улюблениця і дорослих, і малих Мері Поппінс.

/ІНТЕРШУМ

Колона дитячих візків вирушає на коло пошани/

Полтава стала восьмим містом, яке влаштувало Парад дитячих візочків. Цього року заявки на участь у ньому подало близько 50 осіб. Фантазію батьків організатори намагалися не обмежувати, як, власне, і вік дітей-учасників. Малечі від 0 і до 7 років дозволили проїхатися у власному візочку, або ж самому провести дитячий транспортний засіб. Найменшому з тих, хто на своєму особистому «авто» продефілював Театральною площею, – 5 місяців.

/Євгенія Большакова, організатор параду дитячих візків

Якщо маленька дитинка у візочку, то батьки роблять цей візочок таким чином, щоб усі прикраси не заважали руху, тільки за цієї умови він має право брати участь. Якщо діти дорослі, то це транспортні засоби - візки, автомобілі, ви побачите/

На початку параду учасники змагалися у чотирьох номінаціях плюс приз глядацьких симпатій. Утім до кінця огляду стало зрозуміло: цього року візочки настільки оригінальні та цікаві, що членам журі довелося розширювати перелік номінацій. Жоден із тих, хто не побоявся взяти участь у цьому родинному святі, не залишився без подарунків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію