«Шкільна академія підприємництва – 2»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/OJtNIh_RgPBTA

З презентацією проекту під такою назвою прибули до Полтави польські фахівці Центру Розвитку Освіти. Останній передбачає розвиток підприємницької компетентності та підприємливості в учнів загальноосвітніх та середніх спеціальних закладів освіти України. Яким чином творці проекту планують змінювати свідомість молодих людей, знають наші журналісти.

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського співпрацює зі своїми польськими колегами із 2007 року. Результати цієї взаємодії - низка створених і втілених у життя проектів.

/Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.Остроградського

Завдяки тісній співпраці ми реалізували декілька проектів. Це міжкультурна освіта, лідер освітніх ініціатив і зараз шкільне підприємництво/

Цього разу польська делегація прибула до Полтави саме з метою презентації проекту «Шкільна академія підприємництва - 2». Останній, розповідають його творці, перш за все має на меті розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі.

/Роман Шиян, директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Очевидно, що свідомість треба змінювати змалку, бо чим раніше ти розпочнеш інакше думати про своє майбутнє, тим більше матимеш успіх у дорослому житті/

Крім цього, наші західні сусіди з радістю готові поділитися передовим досвідом, який мають із впровадження у шкільну програму курсу «Підприємництво».

/Єва Бобінська, фахівець Центру Розвитку Освіти (Варшава, Польща)

У Польщі щонайменше 10 років працюють шкільні клуби підприємництва. За державною шкільною програмою є власне підприємництво замість економіки/

Проект «Шкільна академія підприємництва - 2» побачать всі регіони України, окрім Запоріжжя. На навчальний тренінг до Полтави прибули також представники Сумської та Чернігівської області. За умовами проекту, на Полтавщині із червня поточного року проходитимуть навчання вчителі економіки, практичні психологи - майбутні керівники шкільних клубів підприємництва.

/Лариса Шкоденко, завідуюча відділом природничо-математичних дисциплін ПОІППО ім. М.Остроградського

Далі продовжуватимемо працювати через мережу Інтернет, тому що кожен навчальний заклад, який долучився до цього проекту, вони створили свої блоги, за допомогою яких співпрацюємо, можна сказати/

Загалом учасниками цього проекту, говорять його засновники, можуть стати 7 навчальних закладів області (п'ять загальноосвітніх та два професійно-технічних). Результати проведеної роботи можна буде оцінювати вже цієї осені.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію