Злива, що пройшла напередодні, декому надовго запам'ятається своїми наслідками

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/v4nYz_ETgPCWR

Останні у вигляді залитих квартир верхніх поверхів будинку номер 102 по вулиці Горького залишилися і у селі Вовківка, що неподалік Копилів. З шокованими мешканцями спілкувалася наша знімальна група.

Рибкою в акваріумі, який стоїть у її квартирі, того вечора відчула себе пані Вікторія Рижова. Мешканку 5-го поверху по вулиці Горького, 102 у селі Вовківка Полтавського району злива застала прямо у квартирі.

/Вікторія Рижова, мешкає по вул.Горького, 102 (с.Вовківка Полтавського р-ну)

По швах скрізь тут вода набиралася, в шпалери набиралася, вони лопалися, на підлогу, скрізь. І там з вікон, скрізь. І сусіди допомагали, і всі совочками вигрібали, і ганчірками. Але й досі крапає. Скільки воно ще крапать буде - хто зна/

Поки жінка продовжує збирати воду, її меблі та речі сушаться по родичах, у квартирі навіть немає електроенергії. Схожа ситуація, розповідає потерпіла, і у сусідів праворуч та знизу. По під'їзду також видно, що вода стікала до самого 1 поверху. До речі, у цій парадній мешканці зовсім нещодавно власними силами зробили ремонт. А от жителі сусіднього під'їзду, теж з 5 поверху, родина Герасименків, оновлювати інтер'єр своєї квартири навіть починати бояться. Говорять: остання злива – не перша вода, що протікає через їхню стелю.

/Володимир Герасименко, мешкає по вул.Горького, 102 (с.Вовківка Полтавського р-ну)

В цьому році я тільки почав робити ремонт, але поки що не роблю. Що ж його робити той ремонт, коли це безрезультатно? Сталося протікання даху навесні, коли почав сходити сніг. Заява до ЖЕДу написана. Обіцяють, коли надійдуть гроші, дах ремонтувати/

Люди сподіваються, що це станеться до наступної великої зливи, адже в іншому випадку будинок може не тільки потонути, а й згоріти.

/Валентина Герасименко, мешкає по вул.Горького, 102 (с.Вовківка Полтавського р-ну)

Найстрашніше те, що на цій несучій стіні, на клітині, розміщений щиток. І якщо замкне, то погорять квартири повністю. Це, як-то кажуть, наш збиток, але так може згоріти і весь дім/

Що ж стосується комунальників, а у випадку з Горького, 102 в селі Вовківка – це Житлово-експлуатаційна організація, начальник останньої Олег Калінічев у телефонній розмові запевнив наших журналістів, що черговий дощ більше не наробить такої шкоди. За його словами, квартири затопило через те, що хтось забив зливову каналізацію пластиковою пляшкою, й вода збиралася на даху будівлі.

/Олег Калінічев, начальник КП ЖЕО Терешківської сільської ради

Вже ремонт було зроблено вчора до вечора, розрізано трубу, так звану ливнівку. Вона була забита, якраз в прийомній частині труби ливньової каналізації. Ця засміченість, будемо казати, там не тільки природнім шляхом з'являється, там і людський фактор є. Це, звичайно, не знімає з нас вини, самі розумієте, в якому стані зараз система ЖКГ. Я вам можу сказати, що до складу тарифів як мінімум з 2010 року не входить такий вид послуг, як поточний ремонт. У нас взято до уваги по утриманню будинків та прибудинкових територій тільки 6 послуг з рекомендованих постановою 18 послуг/

В будь-якому разі, додав Олег Калінічев, він разом з мешканцями сподівається, що після цього неприємного інциденту гроші на капітальний ремонт виділять якнайшвидше.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію