4 липня у Сполучених Штатах Америки – загальнодержавне свято – День Незалежності

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LotQcHlkgPCNi

Відзначають його зазвичай у колі друзів, з феєрверками та смачною їжею. Більше про історію та традиції свята розповість Крістіна БрігІда.

Під час Американської революції офіційне від’єднання 13-ти британських колоній сталося 2 липня 1776 р., коли Другий Континентальний конгрес на закритому засіданні проголосував за Резолюцію представника Вірджинії Річарда Генрі Лі. Нею проголошувалося, що Америка стала незалежною. Після голосування за цю Резолюцію Конгрес вирішив видати додатковий документ, який би пояснював цей вчинок, – Декларацію незалежності США. Її проект написав т. зв. Комітет п’ятьох на чолі з Томасом Джефферсоном. З тих пір американська нація пишається тим, що колись вони здобули таку омріяну незалежність. І 4 липня для кожного з них – свято особливе, розповідає американка Стефані Ліллєгард. Вона у Полтаві – вже 9 місяців. І цьогорічний День незалежності США святкує саме в нашому місті.

/Стефані Ліллєгард, волонтер Корпусу Миру

Звичайно, я буду з друзями, будемо робити салюти маленькі, на вулиці відпочивати/

На батьківщині, у далекій Америці, ділиться Стефані, святкування відбувається більш масштабно.

/Стефані Ліллєгард, волонтер Корпусу Миру

В Америці у нас є багато традицій, найбільші – важливо бути на вулиці, це літо, це гарна погода. Ми робимо барбекю, смажимо шашлик/

І, звичайно, неперевершений феєрверк, який запам'ятовується після святкування надовго. День незалежності американці без перебільшення вважають Днем народження Сполучених Штатів. А більшість із них називають це свято за його датою – 4 липня.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію