Антимонопольний комітет звітував про результати роботи за перше півріччя

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/q8fP2xKSgPBoa

113 заяв від фізичних, юридичних осіб та правоохоронних органів протягом шести місяців цього року отримали у Полтавському територіальному відділенні Антимонопольного комітету України. У тому числі – 13 депутатських звернень, говорять представники установи. Причому останні надійшли в основному від народних обранців і в набагато більшій кількості, ніж у 2012-му. Про результати роботи за перше півріччя голова обласного відділення Антимонопольного комітету звітував перед полтавськими журналістами під час прес-конференції.

Ритуальні послуги, вивезення твердих побутових відходів, приєднання мереж, медичні препарати та земля – це ті пріоритетні ринки, над якими нині працюють представники антимонопольного комітету Полтавщини. Протягом першого півріччя 2013-го, говорить Володимир Оніщенко, територіальним відділенням постійно вживалися заходи щодо забезпечення ефективної протидії випадкам зловживання монопольним становищем на ринку житлово-комунальних послуг. Так у Кременчуці підприємство не надавало трьох з дев'яти заявлених послуг, які значилися у підписаних зі споживачами договорах. На особливий облік обіцяють взяти представники комітету і місто Комсомольськ: там, запевняють, надзвичайно високі ціни на житлово-комунальні послуги. Є у цьому плані і деякі питання в Полтаві.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Третій раз нам присилають проект рішення по Полтаві: двічі ЖКГ, раз КТП. Я не бачу там коригування з однаєї простої причини, що зі складу послуг вивезення твердих побутових відходів випала одна складова. Про яке коригування може йти мова? Це абсолютно новий тариф, люди добрі/

Без серйозного економічного обгрунтування, говорить Володимир Оніщенко, й мови не може бути про зміну тарифів. Знайшли цьогоріч і порушення у реалізації лікарських засобів.

/Володимр Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Так сьогодні ми можемо говорити про те, що є зловживання, де хитання цінове: падає оптова ціна, а роздрібна не опускається. Або навпаки, ще й починає рости/

Взагалі ж, звітували під час прес-конференції, за 6 місяців розглянули більше 60 справи стосовно соціально-важливих ринків Полтавської області і припинили понад сотню порушень конкурентного законодавства.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію