Кременчуцькі правоохоронці затримали 21-річного крадія автомобілів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/WPleoKnhgPCWb

Він у весняно-літній період скоїв низку подібних злочинів. Здебільшого автокрадія приваблювали транспортні засоби радянського зразка. Впіймати його правоохоронцям вдалося «на гарячому» – за спробою поцупити ще одне авто.

Протягом весняно-літнього періоду Кременчуком прокотилася низка подібних злочинів: невідомий викрадав автомобілі радянського зразка.

/Сергій Ткаченко, начальник Кременчуцького міського управління УМВС України у Полтавській області

Спільною ознакою цих злочинів був об'єкт посягання - автомобілі радянського виробництва: ВАЗ 2101, ВАЗ 2103, ВАЗ 2106, а також спосіб скоєння злочинів/

До автомобілів зловмисник потрапляв шляхом розбиття скла або зламом замків. Кожен раз діяв за одним і тим же сценарієм. Однакові спогади й у тих, хто вранці не знаходив власного авто біля під'їзду.

/потерпілий

Подивився у вікно – немає, вийшов, пройшовся двором – ніде немає, зателефонував до міліції, написав заяву, що в мене викрали машину/

Затримати крадія вдалося при черговій спробі заволодіти чужим транспортним засобом. Захмелілий чоловік намагався шляхом під’єднання дротів запалення привести в рух транспортний засіб. При затриманні у нього був вилучений саморобний пристрій, за допомогою якого останній потрапляв до салону автомобіля та демонтував дроти запалення. Власну провину затриманий визнає і винуватить у всьому горілку.

/затриманий

Да ну, це все горілка. Був би тверезим, не зробив/

На даний час з’ясована доля п’яти викрадених автомобілей, але правоохоронці вже мають достатні докази причетності затриманого й до інших випадків незаконного заволодіння автотранспортом. За викрадення чужих авто чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію