У дев'ятиповерхівці по вулиці Желвакова, 3 понад рік не працює ліфт

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iGSfSxULgPBrc

Їм урвався терпець: мешканці дев'ятиповерхівки по вулиці Желвакова, 3 вже не вірять ані комунальним службам, ані представникам міської влади. Понад рік у будинку не працює ліфт, його ремонтують, проте безрезультатно. Нині жителі будинку налаштувались іти до прокуратури та фінінспекції, щоб отримати відповіді на запитання: чому їхній ліфт ремонтувала харківська фірма та чи ефективно використали понад 70 тисяч грн. – саме таку суму витратили на капітальний ремонт. Марина Молька – далі.

Ірина Підтоптана із родиною мешкає у дев'ятиповерхівці, що на Желвакова,3. Розповідає, з лютого 2012 року у будинку не працює ліфт. Щоправда, цієї весни після капітального ремонту його запустили. Як виявилось, не надовго. Нині жінка змушена щодня підіймати на шостий поверх дитячий візочок, та й дворічного сина Макара теж доводиться нести на руках. Ліфт, пригадує, ремонтували часто, проте працював він не більше кількох днів - ламався.

/Ірина Підтоптана, мешканка будинку по вул.Желвакова,3

Страшно, коли вимикається світло, як дитині пояснити, що робити 2 години в ліфті? Чекати, доки нас витягнуть? Мені страшно було/

Жителі будинку неодноразово ставали заручниками ліфта. Двічі він перетворювався на пастку для Валентини Лисюк.

/Валентина Лисюк, мешканка будинку по вул.Желвакова,3

Той ліфт, що раніше був, радянський, 27 років пропрацював, якщо й були поломки, то незначні, а цей ввесь час ламається, тільки й чуємо: «Викликали ліфтерів». Я не знаю, що це за ліфт!/

А з ліфтом і справді якась катавасія. У березні його капітально відремонтували, замінили непрацюючі деталі, зокрема, й серце механізму - мотор.

/Наталія Кобілінська, голова будинкового комітету

Як кажуть, довго музика не грала! За ці три місяці, що він у нас працював, ми 5 чи 6 разів викликали майстрів! Коли буде в нас знову ліфт, ми вже не знаємо, ми вже нікому не віримо/

Куди тільки не зверталися мешканці: місяцями обривали телефони комунального підприємства «Ремліфт», ходили делегацією до міської ради. Нині їх непокоїть кілька питань, відповіді на них очікують отримати у прокуратурі та фінінспекції: чому капітальний ремонт проводили не полтавці, а харківська фірма, і чи дійсно на це витратили понад 70 тисяч грн. бюджетних коштів. Якщо так, де результат? Керівник «Ремліфту» Володимир Хмельницький на подвір'ї проблемного будинку таки з'явився, проте категорично відмовився спілкуватись з журналістами.

/- З березня місяця скільки у нас викликів було по нашому ліфту?

- Були виклики, але ми приходили і усували недоліки!

- У нас записано, скільки викликів було. Це ж якась неякісна робота була зроблена/

Володимир Хмельницький запевнив: за якість робіт не відповідає, адже ремонт проводила харківська фірма, у її фахівців нехай і запитують. Та оскільки з березня ліфт – на балансі профільного полтавського підприємства, пообіцяв: його долю вирішать наступного понеділка. Мовляв, ви не одні такі, у Полтаві заміни потребують 60% ліфтів. Це задоволення не з дешевих: новенький ліфт з урахуванням налагоджувальних робіт коштуватиме місту 370 тисяч грн.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію