Сьогодні – всесвітній День поцілунків

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dujxF51XgPCN8

Говорять, що поцілунок – це те, що не можна віддати, не взявши, і отримати, не повернувши тієї ж миті. Сьогодні у всьому світі відзначають День поцілунків. Свято запровадили у Великобританії, а двадцять років тому затвердили в ООН. Чи люблять цілуватися полтавці, дізнавалася Марина Молька.

/Марина Молька, журналіст

6 липня у всьому світі відзначають День поцілунків, влаштовують конкурси, встановлюють нові рекорди. Так один американець поцілував за 8 годин 8 тисяч людей, а найдовший поцілунок в історії кіно тривав 185 секунд/

Психологи радять: щоб бути щасливими, слід розпочинати і закінчувати кожен день поцілунками. Цілуйте батьків, коханих, дітей, онуків. Дані соціологічних опитувань свідчать: більшість пар вперше цілуються у 14 років. Ще у 2-му столітті до нашої ери в Індії поцілунки «систематизували» і детально описали у «Камасутрі». До речі, окрім людей, на Землі в губи цілуються шимпанзе, собаки, коні і канадські дикобрази. Що ж до поцілункових рекордів, найдовший поцілунок належить американцям Луїзі Альмадовар та Річу Ленглі, вони цілувалися 30 годин 59 хвилин і 27 секунд. Якого значення надають поцілункам полтавці та чи поліпшують свій настрій таким чином, ми запитали у них самих.

/Бліци

Поцілунок - це прояв любові, вірності. Це по-перше, а також це дружба і взаєморозуміння

Ми живемо у світі любові, і потрібно проявляти почуття, ну, потрібні поцілунки

- Поцілунок - це справа приємна!

- Часто цілуєтесь?

- Та ні, вже в такому віці, що не дуже

Скільки життя існує, стільки існує й поцілунок, поцілунки бувають різні, але завжди добрі. Коли є поцілунок, то виражається обов'язково добро.

Цілую щосекунди, як тільки така можливість є, і навіть без приводу!

Як дитина зробила щось корисне, треба її поцьомати, коханому виразити почуття: ти радий, що він поруч з тобою

- Коли поцілуєшся, тоді енергії більше, так?

- Часто цілуєтесь?

- Я цілуюся з онуками, а з дідусем...так, в щічку.

- Тридцять з гаком років одружені, так що ...

- Часто цілуєтесь?

- Постійно!/

Якщо ж говорити про поцілунки закоханих, багаторічні дослідження підтверджують: поцілунки дійсно корисні для здоров'я. Вони покращують настрій, стимулюють кровообіг, заспокоюють нерви, послаблюють больові відчуття, попереджають виникнення зморшок і навіть зміцнюють зубну емаль. Під час поцілунку в організмі виробляється речовина, дія якої у 200 разів сильніша за морфій. Тож, цілуйтеся на здоров'я!

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію