У Полтаві обговорили питання профілактики у роботі медичних сестер

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5AuNBOfLgPCaj

Медичні сестри постійно перебувають у безпосередньому контакті з хворими, тож питання профілактики для них – на першому місці. Особливо, якщо вона стосується вірусних гепатитів та СНІДу. Саме ці питання стали ключовими на спільній конференції медсестер міста. Що вони повинні знати про профілактику цих захворювань, дивіться у наступному сюжеті.

Головні та старші медсестри лікувальних закладів міста зібралися разом, аби обговорити проблеми профілактики вірусних гепатитів та СНІДу. Важливою складовою протидії вірусним гепатитам, вважають фахівці, є вчасна діагностика та якісне лікування. А от захистити співробітників лікувальних закладів від зараження цими захворюваннями може спеціальний одяг та дотримання певних правил.

/Надія Зятіна, заступник головного лікаря Полтавської першої міської клінічної лікарні

Форма одягу, захисний одяг і предмети захисту, вона завжди повинна бути вдягнена в халат, шапочку, маску і обов'язково всі маніпуляції і всі призначення виконуватися у рукавичках/

Тактика роботи з усіма пацієнтами у медичних сестер однакова. Надаючи допомогу хворим, вони піклуються про те, щоб медичний інструмент вчасно стерилізувався та дезінфікувався.

/Надія Зятіна, заступник головного лікаря Полтавської першої міської клінічної лікарні

Роль медичної сестри у профілактиці цих захворювань надзвичайно велика, тому що все, що відбувається в лікувальних закладах, проходить через руки медичної сестри. Крім оперативних втручань, які виконує лікар, але медична сестра готує інструмент до операції, тому надзвичайно велика роль її в профілактиці/

Не менш важлива в роботі медичних сестер просвітницька та роз'яснювальна складова спілкування з пацієнтами. Саме тому раз на 5 років проводиться підвищення кваліфікації співробітників лікувальних закладів. Учасники конференції обговорили також основні вимоги до санепідрежиму та заходи щодо запобігання поширенню інфекції в операційних лікувально-профілактичних закладах міста, а також санітарно-епідемічний режим у відділеннях пологового будинку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію