Сьогодні в області презентували проект «Мандруймо Полтавщиною»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/cTlCfJB2gPBjo

Аби гарно, а головне – цікаво відпочити, не варто їхати у далекі краї, переконують представники громадської організації «ВелоПолтава». Озброївшись двоколісними друзями, наметами та приємною компанією, можна непогано провести час і на полтавських просторах. Саме тому цього дня велолюбителі презентували проект «Мандруймо Полтавщиною». Які маршрути пропонують освоювати полтавцям, знають наші кореспонденти.

Омріяний літній відпочинок кожен проводить по-своєму: одні ніжаться на морському узбережжі, другі підкорюють горні вершини, інші велосипедом прокладають нові маршрути, говорять представники громадської організації «ВелоПолтава».

/Валерій Нурумов, голова правління ГО «ВелоПолтава»

З кожним роком, ви знаєте, в нашій країні і в Полтавській області зокрема набуває поширення здоровий і активний спосіб життя, туризм, відпочинок з активним пересуванням, велотуризм/

В Україні вже є кілька осередків так званого «зеленого туризму», де можна не лише відчути єдність із природою, а й познайомитися із традиціями та культурою різних українських регіонів.

/Юрій Репало, заступник голови правління ГО «ВелоПолтава»

Ми використовуємо досвід Карпатського регіону, а також Криму. В Карпатському регіоні працює Велокраїна, там уже промарковано багато веломаршрутів і діють постійно/

Полтавщина нічим не гірша за інших, а отже нові веломаршрути просто забов'язані з'являтися на обласній мапі, вважають у «ВелоПолтаві». Кілька таких – «Опішнянськими стежками» та «Міські млини» – вже успішно функціонують в регіоні. Їхній шлях у сумі складає близько 20 км. Утім новий маршрут, який отримав назву «Сільськими околицями», обіцяють його творці, буде не менш захоплюючим та насиченим. Велосипедисти повинні будуть подолати шлях у 32 км грунтовою та асфальтною дорогою. Цей маршрут вже отримав маркування, яке допоможе туристам не заблукати і віднайти правильний шлях у лісовому масиві. Допомагали у його створенні представники Міжнародної волонтерської організації «СВІТ-Україна». Вони ж поділилися досвідом влаштування так званих «робочих таборів».

/Алєсія Пандольфі, представник Міжнародної волонтерської організації «СВІТ-Україна»

Work camp – це двотижневе проживання біля місцевих мешканців, це харчування разом, це спільна робота, яка зближує людей. Більше того – це допомога місцевим у виконанні їхньої роботи, яка є метою табору/

В Опішному подібний зелений туризм зародився ще у 2011 році. За цей час тут вже встигли напрацювати свою стратегію надання туристичних послуг.

/Олександр Куденець, голова осередку зеленого туризму в Опішному

У сфері зеленого туризму співпрацюємо з багатьма майстрами, які пропонують нам цікаві майстер-класи, які включають лялькарство, ткацтво, дуже поширене гончарство, ліпка гончарних виробів/

Сільськими околицями Зіньківського та Котелевського районів вперше можна буде проїхатися вже цієї суботи. Саме тоді, говорять учасники прес-конференції, заплановане урочисте відкриття нового веломаршруту.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію