Цьогоріч у місті не допустили до продажу п'ять з половиною тон кавунів та динь

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ebs8emM0gP9dg

Спекотне цьогорічне літо подарувало українцям ранні врожаї бахчі. Зокрема, і на полицях полтавських магазинів та на ринках вже активно продають кавуни та дині. Чи не зарано споживати ці ягоди, як їх правильно обрати та наскільки вони безпечні – за допомогою лабораторних досліджень перевіряли Інна Безугла та Олексій Гнипа.

Зелені та смугасті, великі та блискучі, ніби м'ячі, вони вже кілька тижнів спокушають полтавців на ринках. У цьому місці їх ріжуть, але далі роблять речі, трохи незвичні для пересічних жителів.

У таких лабораторіях у Полтаві бахчу досліджують, перш ніж пустити у продаж для споживачів.

/Наталія Дем'яненко, працівник державної лабораторії №4 на ринку «Алмазний»

Перевіряєм органолептику та перевіряємо на наявність нітратів. Норма нітратів для кавуна становить 60 мг/кг, норма для динь – 90 мг/кг/

Досліджений нами кавун показав результат у рази нижчий норми – 2,9. Купуючи таких красенів, фахівці радять завжди запитувати у продавців документи, які підтверджують ветеринарно-санітарний контроль та результати лабораторних досліджень. Це, запевняють вони, гарантує якість товару, а в разі відсутності висновків завжди можна скаржитися, у першу чергу – до адміністрації ринку. Чи можна вже купувати до свого столу кавуни та дині, лікарі відповідають позитивно, але за умови їх придбання не на стихійних ринках.

/Станіслав Череп, заступник начальника Полтавської міської державної лікарні ветеринарної медицини

Кавунів і динь було фахівцями лабораторій недопущено п'ять з половиною тон. Тобто, вся продукція, яка продається пройшла певні дослідження і є безпечною для спроживання людей/

А ще лікарі ветеринарної медицини нагадують прості правила. Так заборонено купувати бахчу у розрізаному вигляді, бо це – можливість додаткового її враження.

/Станіслав Череп, заступник начальника Полтавської міської державної лікарні ветеринарної медицини

Небажано купувати кавуни біля дороги, бо, як губки, вони всотують всі шкідливі елементи, які виходять з вихлопними газами: хімічні елементи, солі важких металів. Перед вживанням, особливо дітям, обов'язково треба помити з милом. При виборі кавуна звук повинен бути глухуватим/

Зовнішній зелений покрив стиглого кавуна завжди буде добре здиратися, а місце, яким він лежав на землі, – жовтувате. До того ж, вважають фахівці, що легша ця ягода – тим вона достигліша.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію