У Полтаві майже на 50% підготувалися до нового опалювального сезону

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/onP1Hg6mgPAyW

Роботи чимало, як і проблем: 95% тепломереж потребують заміни. Нині триває оформлення паспортів готовності об'єктів комунальної власності, цьому процесу передує перевірка усіх мереж. 1-го вересня до подачі тепла мають бути готові лікарняні та освітні заклади, а до 1 жовтня – житловий фонд. Про це та інше йшлося на засіданні координаційної ради в обласній державній адміністрації.

На координаційній раді з питань підготовки до нового опалювального сезону про готовність до зими звітували представники районів та міст області. Багато проблемних питань пов'язані із зношеністю тепломереж і потребують вирішення на рівні області. Непростими залишаються взаємовідносини «Полтаватеплоенерго» і НАК «Нафтогаз України». Господарський суд Києва розглянув позови нафтогазової компанії до теплових комунальних підприємств області і визнав вимоги НАК «Нафтогаз України» неправомірними. Водночас суд заборонив й ПАТ «Полтавагаз» відключати підприємства теплового господарства, але поки що компанія не реагує, наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської ОДА

Хочу запевнити, що проблема врегулюється, для цього ми робимо все, ми залишились в числі тих областей, які відстоюють свою позицію у боротьбі з НАК «Нафтогаз України»/

Рівень розрахунків населення за спожите тепло на Полтавщині високий, проте гарячу воду нині отримують лише 65% полтавців, решта змушені загартовуватись, щоправда, частина мешканців страждає через планові ремонти котелень.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської ОДА

Хочу вибачитись перед полтавцями, які сьогодні не отримують гарячу воду, вцілому така ситуація і по області/

Хоч до морозів ще далеко, на Полтавщині вже на 50% готові до нового опалювального сезону, працюють за графіком, у дечому його навіть випереджають. Одне з першочергових завдань нині – оформлення паспортів готовності об'єктів комунальної власності.

/Олександр Тонков, директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА

Це не просто оформлення паперу, а перевірка внутрішніх мереж, каналів. Технічні сторони вирішуються у нас, паралельно ми вирішуємо питання щодо реконструкції котелень/

Нині 95% тепломереж потребують заміни, за роки експлуатації вони зносилися такою мірою, що ремонти малоефективні, аварії трапляються знову і знову. Усі проблемні питання, які прозвучали на засіданні, Віктор Животенко пообіцяв взяти під контроль.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію