Нинішнє завдання аграріїв – вберегти врожай від пожеж

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YqqT1PTLgPAvV

Про це говорили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Яким чином профільний Департамент спільно з рятувальниками проводить роботу із протипожежного захисту, знають наші кореспонденти.

Цьогорічна спека на полтавських полях спричинила не одну пожежу. Утім у подібній небезпеці перебуває і вже зібраний врожай. Минулого року упродовж літа виникло 10 пожеж на підприємствах агропромислового сектору. Тож нині рятувальники активно взялися поліпшити цю статистику.

/Роман Кириленко, начальник Управління ДСНС у Полтавській області

З метою покращення протипожежного стану на об'єктах аграрного сектору, враховуючи ті пожежі, що ми мали в минулому році, Управлінням спільно з Департаментом агропромислового розвитку на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації був розроблений план забезпечення протипожежного стану аграрного сектору економіки Полтавської області на 2013 рік/

Відповідно до нього в кожному районі області забезпеченоий контроль за дотриманням протипожежного стану в період збору врожаю. З цією метою в регіоні відбуваються семінари-наради, на яких із аграріями проводять інструктажі з техніки протипожежної безпеки. Не поодинокі й рейди із виявлення порушників останньої.

/Семен Москаленко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації

Керівникам і спеціалістам сільськогосподарських підприємств, де виявилися недоліки, їм на ці недоліки вказувалося, проводилася роз'яснювальна робота з механізаторами щодо запобігання виникнення пожеж та дії при їхній локалізації/

Утім на більшості із перевірених сільськогосподарських підприємств області, констатує заступник голови Полтавської облдержадміністрації Борис Галушко, ситуація із протипожежної безпеки задовільна.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми були на території Кременчуцького району, на одному з полів чітко виконуються всі питання протипожежного захисту, ведеться збирання врожаю, йдуть комбайни, стоять декілька автомобілів, бочки з водою, постійно це контролюється/

Підбиваючи підсумки засідання, Борис Галушко зазначив, що питання запобігання пожежній небезпеці у державі знаходиться на постійному контролі всіх рівнів виконавчої влади.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію