Аграрії Полтавщини зібрали перший мільйон тон зернових

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/yZ9P4ckPgPAwv

Цього року урожай значно кращий, ніж торік: у середньому – 43 центнери з гектара, у 2012-му було 38. Нашу область можна з впевненістю назвати житницею України, наші хлібороби стабільно утримують лідерство ось уже багато років. З першим мільйоном полтавського хліба працівників сільського господарства привітав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Цього року на Полтавщині планують зібрати 5 мільйонів тонн зернових. Нині ж хлібороби радіють першому мільйону полтавського хліба.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Якість зерна сьогодні краща, 80% зерна 2-3 класу, воно в основному продовольче, є можливість заготовити об'єми, які потрібні на Полтавщині/

Урожайність пшениці висока, в середньому 43 центнери з гектару, торік було 38. Гарному урожаю сприяло кілька факторів, зокрема чітке дотримання технологічного процесу.

/Тетяна Корост, голова Котелевської РДА, Герой України

Цьогорічні жнива свідчать про те, що земля віддячує тим, хто вкладає в неї любов, працю, здібності, професіоналізм, велику роль відіграє і погода/

Ціна на так звані соціальні сорти хліба не підвищуватиметься, запевняє Олександр Удовіченко. Гарантують це і товаровиробники. Нагадаємо, з хлібопекарськими підприємствами на Полтавщині підписали відповідний меморандум. Загалом цього року в області розраховують зібрати понад півтора мільйона тонн ранніх зернових, 100 тисяч тонн ярого ячменю, великі сподівання покладають і на кукурудзу, її посіяли 590 тисяч гектарів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію