У Полтаві під землю провалився будівельний кран

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zW-s7fawgPAnp

Під час виїзду технічного транспорту на території однієї із міських будівельних компаній задня частина технічного транспорту провалилася у землю. Місцеві працівники запевняють, що трапилося це через аварійність колектора, що проходить саме на цій території. Чому трапилася така пригода, а також про те, хто і яким чином вирішував проблему – знають наші кореспонденти.

Восьмитонна машина із підйомним краном провалилася у бетонні плити близько одинадцятої години дня у п'ятницю по вулиці Ковпака. Повідомили про це нам представники підприємства, де трапилася пригода. Кілька задніх колес автомобіля опинилися над прірвою: бетонні плити тріснули, а під ними землі майже не виявилося. Працівники фірми розповіли, що таке стається не вперше.

/Юрій Черевань, директор фірми, на території якої провалився кран

Десь роки півтора тому отам далі була така ж ситуація: також підйомний кран також провалився, також його витягували. Це буквально на моїй пам'яті було. Приїздили представники Водоканалу, швидко поклали аварійну трубу тимчасову, з їх слів/

Каналізаційний колектор, яким течуть нечистоти, запевняє чоловік, проходить з Половок. Він досить старий, тому вже не може функціонувати пристойно. Юрій Черевань вважає: причини таких ситуацій – недостатнє фінансуання комунальних установ.

/Юрій Черевань, директор фірми, на території якої провалився кран

Ми не знаєм, наскільки об'ємний там промив, розрив. Ми тільки бачимо те, що зверху, а те, що внизу, на глибині 8 метрів, ми можемо тільки здогадуватись. Хто зна, в якому місці воно провалиться і хто провалиться: люди чи автомобіль? Я не знаю, чим я можу зарадити своїм співробітникам у даній ситуації. Ми можемо тільки руками розвести. Яму засипати – невелика проблема, але це не вирішить того питання/

Мова йде не стільки про матеріальні збитки, запевнив нас директор фірми, адже дістати машину з ями – питання часу, але його набагато більше турбують причини ситуації. Про пригоду одразу повідомили аварійну службу, і на місце пригоди виїхали фахівці «Полтававодоканалу». У прес-службі комунального підприємства нам повідомили: система колекторів із залізобетону, прокладена у 70-80-х роках, – аварійна, бо розрахована на користування 25 років. З часом агресивні каналізаційні стоки руйнують бетон, тому колектори, на жаль, провалюються. І такі проблеми – на території всього колишнього Радянського Союзу. Доки сюжет готувався до ефіру, стало відомо, що у цій ситуації дійшли згоди та найближчим часом колектор ремонтуватимуть. У телефонній розмові директор фірми повідомив: вони нададуть часткову спонсорську допомогу для придбання труби, встановивши яку, комунальники виведуть проходження нечистот далі від території фірми.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію