Велосипедисти-бібліофіли – у Полтаві пройшов Велофлешмоб на користь бібліотек

Велосипедисти-бібліофіли – у Полтаві пройшов Велофлешмоб на користь бібліотек. Полтавські книголюби та працівники обласної бібліотеки разом із однодумцями з інших міст України проїхалися центром та розповіли людям про сучасні можливості бібліотеки. 

/Павло Сидоров, учасник велофлешмобу
Не все є у інтернеті, багато чого там дійсно немає/

Бібліотека давно вийшла за рамки простої книгозбірні – головний меседж, який хотіли донести учасники велофлешмобу. Його провели у Полтаві працівники центру «Вікно в Америку». Вони сіли на велосипеди і проїхалися центром міста. Кажуть, хотіли донести: бібліотека – це модно, сучасно, цікаво. Альона Демченко переконує: буде цікаво навіть дітям, її мама там працює.

/Альона Демченко, учасниця велофлешмобу
Планшети, комп'ютери, різні проходять зустрічі з іноземцями і багато цікавого/

/Наталя Демченко, учасниця велофлешмобу
У нас є дуже багато ігр, дитячих книг, у нас навіть був спеціальний клуб «Плей-дей», де збиралися дітки, дуже цікаво – карти, малюночки../

Такі ж перегони були у Дніпропетровську місяць тому. Працівники тамтешнього центру «Вікно в Америку» – такі є у кожному обласному центрі держави – кажуть, що користувачів після такої акції побільшало. Більше людей дізналися про сучасні ресурси бібліотек.

/Світлана Усенко, представниця від Дніпропетровської обласної бібліотеки
Безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови – це саме те, чого потребують люди, які не мають достатньо коштів для відвідин платних курсів. А так – наші ресурси, і свої зусилля, і сила волі – і вони можуть вивчити англійську мову/

Підручники за американськими методиками, словники, комп’ютерні програми, які дозволяють самотужки вивчити англійську, а ще – безкоштовний інтернет та Wi-Fi. Полтаві пощастило, кажуть дніпропетровці, бо у нас усі бібліотечні ресурси зібрані в одному корпусі, та ще й – у центрі міста. У Дніпропетровську, приміром, корпусів обласної бібліотеки 5.

/Олена Туркіна, керівник центру «Вікно в Америку» Полтавської обласної бібліотеки ім. І. Котляревського
Проходили такі акції в Тернополі, в Луцьку, в Дніпропетровську, Полтава – завершальний етап/

Учасників акції назбиралося близько двадцяти. Найменші були не на велосипедах, а у колясці.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію