Юні художники спробували себе у ролі дизайнерів

Юні художники спробували себе у ролі дизайнерів. В обласній бібліотеці вихованці гуртка «Фенікс» презентували свої роботи на тему «Сад моєї мрії». Виставка стала підсумковою для цього колективу за навчальний рік. Однією з перших бачила її Крістіна Брігіда.

Затишні альтанки, зелені галявини та фруктові дерева – на цих малюнках вихованці гуртка «Фенікс» зобразили сад своєї мрії. Виставка в обласній бібліотеці зібрала 30 образотворчих робіт.

/Ірина Грідюшко, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» ОЦЕВУМ
Діти спробували себе не тільки в ролі художників, а ще й в ролі дизайнерів. Адже обирали для себе чудові ракурси, придумували, фантазували, обирали стиль для саду навіть, тому я вважаю виставку сьогодні успішною/

Аби створити такі малюнки, діти опрацьовували матеріал із садово-паркового мистецтва, створювали ескізи, застосовували набуті теоретичні знання на практиці.

/Марія Борисюк, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» ОЦЕВУМ
Я малюю в різних техніках, але найбільше мені подобається абстракція. Дуже цікаво поєднувати різні композиції/

/Анна Карандіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» ОЦЕВУМ
Я навчаюся у гуртку «Фенікс» 5 років. Я встигла навчитися гарно малювати та розвинула свої здібності інші/

На відкритті виставки, окрім своїх картин, вихованці гуртка презентували казку про те, як працюють дизайнери над створенням саду.

/Ірина Грідюшко, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» ОЦЕВУМ
Я вважаю, що мистецтво розкриває душі, серця, надихає. Тому виставки намагаємося проводити якомога частіше, і виставки багатофункціональні. Не просто малювання, а ще я стараюся розкривати інші творчі здібності: і вокал, і акторське мистецтво, і музичне мистецтво. Діти в різних галузях показують себе, і це дуже приємно/

Гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» був заснований у 2010 році. Зараз у ньому навчається 75 учнів віком від 5 до 16-ти. Назва колективу розшифровується як Фантазія, Енергія, Натхнення, Ідея, Краса та Сучасність.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію