В обласній бібліотеці говорили про творчість Григора Тютюнника

В обласній бібліотеці говорили про творчість Григора Тютюнника. До 85-річчя з Дня народження письменника, яке відзначають цього року, в читальні запроваджують цикл заходів, присвячених нашому земляку. Розпочали з презентації двох друкованих та однієї електронної книги Олексія Неживого про життя та творчіть Григора Тютюнника.

На одній виставці – книги письменника та книги про письменника. В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського пройшов захід, на якому згадували прозаїка Григора Тютюнника. Для спілкування запросили письменника та літературознавця Олексія Неживого. Не одне десятиліття він займається дослідженням творчості Тютюнника. Нині в бібліотеці презентує дві друкованих книги: «Життя у слові» й «Уклін рідній землі полтавській», та електронне видання «Григір Тютюнник: мить і вічність». Розповідає: особливу цінність становлять видані матеріали про Григора Тютюнника.

/Олексій Неживий, автор книг
Видані 125 листів, з них половина вперше опубліковані. Видані щоденники-записники, кіносценарій за романом старшого брата Тютюнника «Вир»/

А ще новели «Деревій», «Сміхота», «Три зозулі з поклоном». В бібліотеці зазначають: зараз не лише вчителі та працівники музеїв, а й пересічні читачі дедалі більше цікавляться творчістю Григора Тютюнника.

/Галина Вовченко, бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки імені І.П.Котляревського
Дай Бог, щоб якість його видань співпадала з якістю сприйняття його в наших душах. Щоб не тільки видання з року в рік кращали, а щоб і ставлення до нього, до його творчості знаходило більш глибоке розуміння. Бо ми знаємо, що він не визнаний був за час його життя/

Цим заходом обласна бібліотека започатковує низку зустрічей, присвячених Григору Тютюннику. В грудні відзначатимуть 85 років з Дня народження письменника.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію