4 квартири, путівки до Львова та премії

Міський голова щедро привітав комунальників. Цими вихідними у них – професійне свято. Кращих спеціалістів галузі зібрали у палаці дозвілля «Листопад».

Якщо говорити мовою цифр, то житлово-комунальне господарство Полтави – це 11 підприємств, 43 парки та сквери, 1929 будинків, 229 дитячих та 7 спортивних майданчиків, більше тисячі вулиць, 7 фонтанів, 407 зупинок громадського транспорту, 16 цвинтарів, одне сміттєзвалище ще й пункт для безпритульних тварин. Найближчої неділі, 19 березня, комунальники відзначатимуть професійне свято. У нашому місті напередодні цієї дати працівників сфери зібрали в палаці дозвілля «Листопад».

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Дата, коли святкується наше професійне свято, День працівників житлово-комунального господарства, вибраний не випадково. Якраз це той період, коли вже можна сміливо подякувати нашим працівникам, які доклали максимальних зусиль для того, щоб споживачі в місті Полтава були з теплом в квартирах і з гарячою водою.

Зі сцени їх вітають творчі колективи та міський голова. Вручає грамоти, нагрудні знаки і щедрі подарунки. Тут розіграли 38 путівок до Львова на дві персони, більше 40 чоловік отримали грамоти із грошовими нагородами. Серед них – Тетяна Герасименко, вона на КП «Полтававодоканал» працює 19 років. До свого професійного свята передає привіт колегам та споживачам.

Тетяна Герасименко, працівниця КП «Полтававодоканал»

- Хотілося б звернутися до полтавців, що цінуйте питну воду. А ще хотілося б звернутися – із розумінням ставтеся до каналізаційних мереж. Каналізаційна труба не передбачена для того, щоб в неї викидали сміття побутове і так далі.

4 щасливчики на цьому заході отримали квартири. Серед них – двірник, сантехнік, працівники підприємства «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал».

 За словами мера, усі вони – люди, які багато років пропрацювали на благо територіальної громади.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я хочу висловити подяку всім без виключення комунальникам, які існують в нашому місті, чи це обласного підпорядкування, чи міського, тому що саме вони забезпечують життєдіяльність нашого міста. Ремонт доріг – це кровоносна система нашого міста, тепло – це серцева система.

Зі слів Олександра Мамая, в цьому році комунальники замінять майже 700 тисяч квадратних метрів дороги. На ремонт вулиць з міського бюджету передбачено більше 151 мільйона гривень, а на капітальний ремонт житлового фонду – близько 55 мільйонів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію