У Полтаві відбувся концерт духовної музики

Традиційно такий захід проводять з нагоди найбільшого православного свята – Воскресіння Ісуса Христа. Свої виступи тут демонструють церковні і дитячі колективи.

Близько 10 років у Полтаві проводять Великодні і Різдвяні концерти. 

Світлана Момот 

- На такі концерти ми ходимо з подругами кожного року. Нам вони дуже подобаються. Очікуємо і в цьому році, що все буде гарно, і що на Україні також все буде гарно і наступить мир.

Родзинка цьогорічного Великоднього концерту – велика кількість дитячих колективів. Сюди завітали гості з селища Скибівщина, хор духовенства Полтавської єпархії, різні церковні хори місцевих храмів та багато інших. 

Тетяна Дубова, співорганізатор концерту

- Головна мета цього концерту – нести місію церкви про Христа, прославляти Його. У Великодні концерти ми прославляємо Воскреслого Спасителя, радіємо всі разом.

Концерт проводять з ініціативи Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа. 

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський  

- Я сердечно вітаю всіх вас зі святом Воскресіння Хрестового. Бажаю, щоб Господь послав мир, любов, злагоду, тепло у ваші серця і ваші оселі. І ви реально в своєму серці, в своєму житті відчували Божу ласку і Божу підтримку. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Захід відвідав Полтавський міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Мені приємно, що Владика Филип зібрав нашу територіальну громаду, зібрав якомога більше людей для того, щоб їх об’єднати. Хто б що не казав, свято Різдва Христового, свято Вознесіння Христового ці дні у нас ніхто в житті не забере. Бо дійсно Ісус Христос Воскрес.

Полтавський міський голова також подарував обіцяну ще на Різдвяному концерті поїздку на святу гору Афон. Вже в травні 11 священнослужителів відвідають святе для кожного православного християнина місце. 

На концерт прийшло чимало людей різного віку. Організатори розповідають, що подібні заходи завжди користуються великою популярністю серед полтавців.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію