10 років на посаді

Рівно стільки очолює Полтавське територіальне відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко. Сьогодні в інформагентстві «Новини Полтавщини» він прозвітувався про результати своєї роботи на посаді головного «антимонопольника» області.

У квітні 2007 року Володимир Оніщенко виграв конкурс і очолив Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. 

Володимир Оніщенко, голова Полтавського тервідділення АМКУ

- За ці 10 років ми одержали 1803 заяви і звернень як суб’єктів господарювання, так і населення. Щоб було зрозуміло, це, безумовно, дуже велике навантаження на ту кількість людей. Розпочато з власної ініціативи 1324 справи про порушення конкурентного законодавства.

За 10 років роботи Полтавське тервідділення наклало на порушників штрафів на суму 19,2 млн грн, з яких до бюджету сплатили 13,9 млн грн з урахуванням штрафів і пені. Говорили і про появи малих архітектурних форм на території міста.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського тервідділення АМКУ

- Коли видаються дозволи на розміщення МАФів, немає абсолютно ніякої схеми і системи, де вони можуть стояти. І найголовніше, у нас, виявляється, міськвиконком не знає, чим або якою продукцією, товарами чи які послуги здійснюватиметься торгівля у цих МАФах.

Стосовно запобігання, виявлення та припинення зловживанням монопольним становищем на ринку найпоширенішим це порушення було у 2012 році - 119 справ, а за звітний період усього - 524 порушення цього виду. Економічний ефект припинення порушень за 10 років діяльності комітету складає 312,14 млн грн. Найкращий показник був у 2012 році - 117,5 млн грн, говорить Володимир Оніщенко. Тервідділення комітету співрацює з судами і правоохоронцями. Протягом вказаного терміну до правоохоронних органів направили 98 матеріалів про наявність ознак злочину. Найчастіше вони стосувались дій посадових осіб при проведенні держзакупівель. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію