Сутички, клопотання та відвід суду

Під час чергового засідання у справі Кернеса та його двох охоронців мали б допитати 6 свідків обвинувачення та перейти до свідків захисту, але все закінчилось перервою до 29 травня.

Нарешті з'явились! На чергове засідання у справі Кернеса доставили ще 6 свідків. Приїхали вони примусово, за допомогою приводу. Допит почали з пана Руденка.

Свідок нічого не пам'ятає, принаймні зараз. 

- Справа в тому, що я не пам'ятаю, що робив в цей день.

Але раніше Юрій Руденко давав детальні свідчення. Окрім того, саме він викликав поліцію у січні 14-ого року, кажуть адвокати потерпілих.

Тетяна Зелькіна, адвокат потерпілих 

- Цей свідок є звичайним перехожим, який давав детальні показання на стадії досудового розслідування, який підтверджує обставини, які повідомляли інші потерпілі. На даний час він повідомив, що нічого не пам'ятає, або прямо заперечував події, про які свідчив. На мою думку, це вказує на наявність тиску на цього свідка.

Прокурор Ганілов не розуміє, чому свідчення відрізняються.

Олександр Ганілов, прокурор

- Причини, чому свідок дає такі свідчення, невідомі. Вони дуже відрізняються від тих, які він повідомляв слідчому під час досудового розслідування. Можна лише здогадуватися, що відбувалось з цього приводу.

Небагатослівний пан Руденко майже нічого не сказав, але став причиною дебатів між усіма учасниками процесу. Сперечаються про істину та дозволені питання.

Минуло 2 години. До інших п’яти свідків справа так і не дійшла. Але сторона обвинувачення просить про відкладення розгляду справи, бо є сумніви щодо неупередженості суду. А прокурор Ганілов має наміри скласти заяву про відвід судді. Наразі оголошено перерву до 29 травня.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію