По вулиці Героїв АТО у Полтаві прокладають труби останнього покоління

На початку травня на цій ділянці колектора стався провал. Нині фахівці підприємства «Полтававодоканал» проводять тут аварійно-ремонтні роботи.

Близько 40% каналізаційних колекторів у Полтаві аварійні, адже збудовані більше 50 років тому. Відтак, на сьогоднішній день на деяких їхніх ділянках виникають провали. На колекторі, що розташовується по вулиці Героїв АТО, колишній Красіна, на початку травня вийшла з ладу велика частина трубопроводу. 

Іван Мистюк, начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал»

- Аварія була спровокована, як уже традиційно у нас в місті, це сульфатно-газова корозія, яка вступає в реакцію з залізо-бетоном, роз'їдає його, і склепіння труби практично зникає, її немає, і стаються такі аварії.

Сьогодні наслідки аварії усувають працівники підприємства «Полтававодоканал». Старі комунікації замінюють новими трубами.

Іван Мистюк, начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал»

- Зараз ми укладаємо труби нового покоління, труби Спіро, 600 мм діаметром, пластикові. Працює бригада дільниці каналізаційних мереж.

Працювати тут водоканалівці розпочали 8 травня. Тоді перекрили дорогу, встановили об'їзні вказівники. Зараз частина труби вже прокладена. Усі роботи - ремонт та благоустрій проїжджої частини - комунальники планують закінчити у середині червня. Нині ж просять у водіїв вибачення за тимчасові незручності.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію