Яндексу заблокували всі рахунки в Україні

Компанія Яндекс.Україна заявляє про блокування своїх банківських рахунків.

Про це повідомляє сайт Новое время з посиланням на Українські новини.

"У компанії Яндекс.Україна вже заблоковані всі рахунки. Незабаром ми обов'язково розповімо клієнтам Яндекс.Діректа, яка ситуація з їхніми рекламними кампаніями/платежами, і дамо необхідні інструкції", - зазначила прес-служба.

Раніше компанія розіслала своїм партнерам лист, в якому зазначалося, що з-за вступу в силу указу Президента №133 компанії заблокували всі рахунки, з яких Яндекс.Україна могла перерахувати виплати за травень 2017 року.

Згідно з інформацією компанії, всі кошти залишаються на партнерських еккаунтах, компанія продовжує шукати легальні рішення і для надсилання коштів, і для продовження співпраці.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Мобільні оператори Київстар, Vodafone Україна і lifecell почали блокування російських сайтів, що потрапили під санкції .

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію